Heat maps

Kdo jsme

Porovnej24.cz se zaměřuje na srovnání a sjednání finančních produktů přes internet. Provozovatelem portálu je firma Financial Solutions and Services s.r.o., která byla založena v roce 2010 skupinou finančních expertů a jejím cílem je zjednodušení finančního rozhodovaní a optimalizace finančních výdajů. Firma má licenci ČNB a může poskytovat pojistné produkty všech pojišťoven na trhu.

Prostřednictvím našeho portálu máte nejen možnost porovnat si produkty pojišťoven a dodavatelů energií a vybrat si pro vás ten nejvýhodnější, ale i uzavřít si pojištění nebo koupit energie on-line. Nemusíte nikam chodit a nikde čekat, získáte tu nejlepší cenu na trhu s množstvím slev. V případě jakýchkoli problémů vám rádi poradíme na 810 80 00 80

Certifikát ČNB

 

ikona certifikace CNBCertifikovaný web
Máme licenci ČNB – jsme registrovaný pojišťovací agent a makléř. Máme povolení poskytovat úvěry a další finanční produkty. Používáme certifikáty SSL pro zabezpečený přenos dat. Jsme certifikováni na Úřadu pro ochranu osobních údajů. Spolupracujeme smlouvy se všemi institucemi, jejichž produkty zprostředkováváme online.

 

ikona zaruka vraceni penezZáruka vrácení peněz
Dodržujeme všechny platné postupy online sjednání. Od své smlouvy můžete během 14 dnů odstoupit. U povinného ručení máte možnost ukončit smlouvu 2 měsíce po sjednání. U všech produktů, pokud nezaplatíte nebo nepodepíšete smlouvu, nejste ničím vázáni. Nemusíte se tedy bát unáhleného rozhodnutí.

 

ikona nejvetsi financi porovnavac

Největší finanční porovnávač
Srovnáváme a počítáme více než 2 300 nabídek od 80 firem. Dle nezávislého měření návštěvnosti internetu jsme nejnavštěvovanější srovnávač finančních produktů s možností následného sjednání v ČR.

 

ikona nabidky2 300 nabídek od 80 firem
Srovnáváme, kalkulujeme a nabízíme více než milión různých kombinací produktů od více než 80 finančních a energetických firem. Data denně aktualizujeme a průběžně jednáme s institucemi o nabídce akčních nabídek.  

 

ikona garance cenyGarance ceny
Výpočty jsou ověřovány danými institucemi. Navíc naši specialisté denně kontrolují jejich aktuálnost. Zakládáme si na tom, že naše výpočty jsou správné a nezkreslené.