Heat maps

Triglav pojišťovna, a.s.

Pojišťovna Triglav je transparentní a otevřená. Poskytuje Vám řadu informací.

 

Triglav pojišťovna postoupila do finále v soutěži Hospodářských novin NEJLEPŠÍ POJIŠŤOVNA 2010.

V druhém ročníku výročních cen HN postoupilo deset pojišťoven hodnocených v oblasti neživotního pojištění. O vybraných pojišťovnách, které postupují do finále, rozhoduje jejich přístup k zákazníkům. V rámci hodnocení je proto sledována výše pojistného, šíře nabídky produktů a služeb, dostupnost a komunikace s klienty.

Ve druhém kole byly posouzeny hospodářské výsledky pojišťovacích domů a přínos zisku pro akcionáře. Na konečném vyhodnocení se podílí pojišťovací služby s produkty a hospodářské výsledky pojišťoven stejnou měrou.

Jediným akcionářem Triglav pojišťovny, a. s., je po celou dobu jejího působení na pojistném trhu České republiky největší slovinská pojišťovna Zavarovalnica Triglav. Tato pojišťovna působí již více než sto let. S předpisem pojistného 17,8 mld. Kč dosahuje téměř 43 % celkového pojistného trhu. Tradici a vysokou kvalitu služeb této pojišťovny oceňuje více než 1,1 milionu spokojených klientů.

Triglav pojišťovna, a.s. všemi prostředky orientuje svou činnost na zákazníka. Přitom se chce etablovat na pojistném trhu jako kvalitní pojišťovna s výjimečným servisem klientům. Pojišťovna Triglav chce být Váš partner a bude vždy usilovat o naplnění svého motta: Tradice - Kvalita - Jistota.

 

Porovnejte nabídku Triglav pojišťovny s dalšími pojišťovnami

Srovnejte aktuální cenu pojištění Triglav pojišťovny s dalšími českými pojišťovnami. Přesvědčte se, že můžete na pojištění ročně ušetřit i několik tisíc.

Triglav pojišťovna, a.s.
 

Sídlo společnosti

Novobranská 544/1
602 00 Brno
Telefon: 542 425 000
Fax: 542 217 91