Kariéra / volné pozice

Chcete být součástí týmu profesionálů, který pomáhá lidem řešit jejich finanční otázky? Chcete se podílet na vývoji nejnavštěvovanějšího webu finančního porovnání?

Hledáme kolegy profesionály i juniory s potenciálem.

Máte praxi v oblasti IT/online, energií, povinného ručení, havarijního pojištění, úvěrů, nebo hypoték nebo máte zájem a potenciál se jím stát?

Pošlete nám své CV na adresu info@porovnej24.cz

Aktuální volné pozice

Produktový manažer – online prodej finančních produktů

Popis pozice:

  • spravovat a neustále rozšiřovat naší nabídku, tj. vyhledávat nové partnery
  • domlouvat obchodní podmínky
  • doplňovat a spravovat nabídku na našich webových stránkách
  • odpovídat za správnost a funkčnost online formulářů
  • řídit mailingové kampaně

Požadujeme:

  • ekonomické vzdělání, orientace ve finančních produktech
  • nutná praxe ve finanční instituci (banka, pojišťovna, zprostředkovatel aj.) min. 1 rok
  • schopnost se rychle učit
  • velmi dobrá znalost práce na PC (MS Office, internet)
  • smysl pro detail a samostatnost
  • zodpovědný přístup k řešení problémů a cílevědomost
  • nadšení pro věc a ochota pracovat, odolnost vůči stresu

Nabízíme:

  • flexibilní pracovní dobu
  • příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • notebook a mobil
  • sick days

Jiné sdělení:

Nástup možný ihned, nebo dle dohody.

Pošlete nám své CV na adresu zakovska@porovnej24.cz

nahoru

Specialista marketingové komunikace

Do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici Specialista marketingové komunikace

Popis pozice::

  • Segmentace klientské báze
  • Tvorba direct mailových kampaní po obsahové i formální stránce
  • Řízení a vyhodnocování kampaní
  • Tvorba obsahu on-line webových stránek

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxi v oboru
  • Znalost html a grafiky velkou výhodou
  • Ochotu učit se novým věcem

Nabízíme:

  • Kariérní i osobní růst a rozvoj (v oblasti online i financí)
  • Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Notebook a mobil
  • Motivační finanční ohodnocení

nahoru

Online marketing specialista

Budete se podílet na přípravě PPC kampaní a řídit jejich efektivitu, NEBO řídit SEO optimalizaci stránek, spolupracovat s affiliate partnery,  NEBO optimalizovat průchodnosti stránek – testovat a vyhodnocovat. Budete zodpovídat za stanovený rozpočet.

Požadujeme:

  • praxi v oboru min.2 roky
  • prokazatelné zkušenosti s plánováním a řízením PPC kampaní NEBO
  • znalost Google Analytics – Webmaster tools NEBO
  • prokazatelné zkušenosti v SEO (linkbuilding, Collabim, … )
  • základní znalost HTML, PHP výhodou

Nabízíme:

  • kariérní i osobní růst a rozvoj (v oblasti online i financí)
  • možnost homeoffice
  • flexibilní pracovní dobu; kancelář v centru Prahy
  • nadstandardní finanční ohodnocení – bonusy za výkon

nahoru

Konzultant/ka telefonické podpory

Přijmeme do příjemného kolektivu kolegu/kolegyni, na pozici Konzultant/ka telefonické podpory

Nabízíme:

  • Práci na HPP, DPP, ŽL
  • Možnost zkrácených pracovních úvazků
  • Platové ohodnocení: fixní mzda + bonusy
  • Možnost kariérního růstu
  • Školení a vzdělávací programy zdarma
  • Profesionální zázemí mladé firmy
  • Občerstvení na pracovišti
  • Místo práce s výbornou dopravní dostupností (METRO B, TRAM, BUS)

Požadujeme:

  • Ukončené středoškolské vzdělání
  • Perfektní český jazyk
  • Komunikační dovednosti
  • Uživatelskou znalost PC
  • Pozitivní přístup
  • Spolehlivost

Vhodné i pro absolventy SŠ,VŠ bez praxe

Své CV, prosím, zašlete na kariera@porovnej24.cz
Pro sjednání schůzky, prosím, volejte +420 606 054 265

nahoru