AXA ASSISTANCE

 

Skupina AXA ASSISTANCE má pobočky ve více než 30 zemích světa, pracuje pro ni 6 tisíc zaměstnanců, vyřídí ročně více než 9 milionů asistenčních případů. Celkový obrat za rok 2009 přesáhl 900 milionů eur.

V České republice poskytuje AXA ASSISTANCE svým klientům produkty asistenčního pojištění. Smyslem produktů AXA ASSISTANCE je usnadnit život klientům, jejich rodinám anebo firmám a pomoci jim řešit jejich každodenní problémy, zejména při cestování, provozování motorových vozidel, při haváriích v domácnosti nebo v oblasti právních vztahů či zdraví.

Při poskytování služeb se zaměřuje zejména na operativnost, jednoduchost a komfort klienta. Klient AXA ASSISTANCE dostává pojistné plnění zpravidla ve formě služeb při zavolání na asistenční linku. Pracovníci asistenční služby jsou k dispozici 24 hodin denně. Důraz je kladen na efektivitu řešení i na individuální a vstřícný přístup ke každému zákazníkovi.

Díky mezinárodní síti poboček a operačních středisek nabízí AXA ASSISTANCE pomoc v jakémkoli místě na světě. Nabízejí nejširší nabídku cestovního pojištění. Nezáleží, jestli jedete na týden s rodinou k moři, chystáte se na pracovní cestu do zahraničí nebo plánujete celý rok studovat na druhém konci světa. Pojištění si přizpůsobíte přesně tak, jak potřebujete, díky několika pojistným programům podle rozsahu krytí vašich rizik, věku a charakteru vaší cesty a široké škále připojištění.

AXA ASSISTANCE
 

Adresa

AXA ASSISTANCE
Hvězdova 1689/2a
140 62 PRAHA 4
Česká republika

Kontakt

Tel.: +420 272 099 990 (Zákaznická linka)
E-mail: office@axa-assistance.cz