AXA Pojišťovna, a.s.

AXA je předním poskytovatelem životního pojištění a penzijního připojištění. Ať už jste soukromý či korporátní klient, nabídneme vám na míru připravené řešení, které ochrání vaši budoucnost.

 

Naším krédem je poskytnout klientům bezpečí a maximálně zhodnotit jejich prostředky. Životní pojištění, stejně jako penzijní připojištění, pro nás totiž není jen otázkou zajištění budoucnosti, ale především investicí do ní.

Již 15leté působení na českém trhu je pro naše klienty zárukou kvalitního a prověřeného poradenství. V České republice máme více než 2 000 zaměstnanců a finančních poradců, téměř 700 000 klientů, 90 regionálních a obchodních míst a 77,7 miliard Kč aktiv pod správou.

Naším cílem je zlepšovat kvalitu bankovních služeb, které jsou díky nám flexibilní, bezpečné a zcela zdarma – nebo jen za minimální poplatek.

Banka AXA Česká republika je pobočkou společnosti AXA Bank Europe, jež sídlí v Belgii. Společně s více než 100letou zkušeností je to společnost patřící mezi 50 nejbezpečnějších bank na světě. Banka AXA je rovněž součástí skupiny AXA Group, která je jedním z největších světových správců aktiv.

Banka AXA Česká republika využívá tuto širokou základnu zkušeností a stability, aby v České republice zajistila běžným zákazníkům něco navíc. Jako "internetová banka" nabízí svým zákazníkům příznivější ceny než tradiční “kamenné banky”. Cílem Banky AXA v České republice je poskytovat zákazníkům praktické produkty, které se snadno používají, bezplatné základní služby a výhodné úrokové sazby.

Porovnejte nabídku AXA Pojišťovny s dalšími pojišťovnami

Srovnejte aktuální cenu pojištění AXA Pojišťovny s dalšími českými pojišťovnami. Přesvěčte se, že můžete na pojištění ročně ušetřit i několik tisíc.

 

 

AXA Pojišťovna, a.s.
 

Adresa

Klientské centrum Praha
Lazarská 13/8
120 00 Praha 2

Klientské centrum Brno Trinity
Úzka 488/8
602 00 Brno
 

Kontaktní informace

AXA linka: +420 292 292 292
E-mail: info@axa.cz