« zpět na výpis článků

Bankopojištění - co to je ?

ČSOB banka na nás útočí novou nabídkou finančních produktů. Nově si můžete sjednat na pobočkách banky povinné ručení, pojištění domácnosti ale i specializované produkty jako je životní a úrazové pojištění.

 
Klienti České obchodní banky (ČSOB), mohou nyní nově využívat na svých pobočkách nové produkty. Banka se rozhodla nahradit klesající výnosy z poplatků nabídkou bankopojištění.
 

Co je to Bankopojištění

 
Zjednodušeně můžeme bankopojištění charakterizovat jako strukturovaný prodej pojistných produktů prostřednictvím pobočkové sítě banky cíleným skupinám klientů.  Někdy si klient ani neuvědomuje, že se jedná o produkt bankopojištění. Příkladem takového produktu je např. mezinárodní platební karta, s jejímž pořízením klient získává cestovní, popřípadě zdravotní pojištění.
 
Jednoduché pojistné produkty nabízejí přímo bankéři, pro složitější produkty jsou k dispozici pojišťovací poradci.  S nimi si mohou sjednat pojistné produkty i zkontrolovat smlouvy stávající. Díky znalosti potřeb, finanční situace a platební historie dokáže ČSOB svým klientům nabídnout balíček finančních a pojistných produktů přesně na míru, navíc s cenovým zvýhodněním.
 
Nejen cestovní pojištění 
 
Banka nenabízí pouze jednoduché produkty jako je cestovní pojištění , ale primárně produkty propojených služen (jako je hypotéka a pojištění nemovitosti nebo kreditní karta s pojištěním proti krádeži). V nabídce je také výhodné povinné ručení a pojištění domácnosti. Nechybí ani životní a úrazové pojištění.
 
Podívejte se na aktuální nabídku cestovního pojištění
 
Porovnejte si nabídku povinného ručení

Další tematické články: cestovní pojištění , úrazové pojištění, životní pojištění, pojištění

 

Další článek: Porovnání pojištění proti rakovině prsu »