Bonerix

 

Nejvýhodnější tarify Bonerix

Nabízíme nejlevnější Bonerix tarify. Zadejte požadavky na váš telefonní tarif a vyberte si levné volání od Bonerix, nebo od dalších telefonních operátorů.

Základní informace o Bonerix

Mobilní operátor Bonerix je zvláštní kategorii virtuální operátorů. Jednalo se původně o šedivého operátora, který získal více než 80.000 zákazníků. Šedivý operátor (pololegální), protože obecné podmínky velkých operátorů neumožňovaly dále přeprodávat služby ale směli je pouze využít zaměstnanci nebo členové daných společností. 

Tyto operátoři nabízeli svoje služby dalším skupinám zákazníků, kteří měli "něco" společného.  Před rokem 2013 to byla jediná možnost jak získat výhodné volání a další mobilní služby. Bonerix ze skupiny šedivých operátorů vybočil tím, že získal velké množství klientů - jednalo se o členy velkých korporací jako ČSOB, ČEZ, OKD, .... a jejich rodinné příslušníky. Následně byl 100% převzat Telefónikou O2.

Tarif MINI a tarif MAXI

Bonerix nabízí 2 telefonní tarify - MINI a MAXI. MINI za paušál 1 Kč nabízí volání za 1,90 Kč a sms za 1,50 Kč. MAXI nabízí jeden z nejvýhodnějších neomezených tarifů 495 Kč měsíčně, omezené jsou pouze sms - nad 200 SMS zaplatíte 1,20 Kč.

Porovnejte si nabídku Bonerix na kalkulačce mobilních tarifů

Bonerix
 

Adresa:

nám.Bratří Čapků 1267/10

370 07 České Budějovice

 

Kontakt:

info@bonerix.cz

tel: 380 900 380