CENTROPOL ENERGY, a.s.

 

Centropol

Skupina CENTROPOL ENERGY se stala zakládajícím členem Asociace nezávislých dodavatelů energií (ANDE), která chce podpořit liberalizaci trhu s energiemi a zkvalitnění služeb pro konečné zákazníky. Jejich cílem je stát se partnerem pro Energetický regulační úřad, Ministerstvo průmyslu a obchodu, Operátora trhu či provozovatele distribučních soustav a být tak nápomocni při tvorbě energetické legislativy a odstranění komplikací, které narušují liberalizovaný trh s energiemi..

Výhodné volání a smskování.

Od roku 2013 můžete využít i nabídku výhodného volání, smskování a internetu. Předností je zejména nulový aktivační poplatek a účtování hovoru po první minutě po vteřinách.

Garance nejnižší ceny.

Centropol poskytuje „Garanci nejnižší ceny“, která zákazníkovi zaručuje výhodnější cenu po celou dobu trvání smlouvy. Díky nízkým cenám a profesionálnímu servisu je společnost oblíbeným poskytovatelem energetických i mobilních služeb.

Porovnejte nabídku Centropol Energy s dalšími dodavateli

Srovnejte aktuální nabídku Centropol energy pro rok 2016 s dalšími dodavateli elektřiny a plynu. Přesvěčte se, že můžete ročně ušetřit na plynu i několik tisíc. Změnu dodavatele si můžete ihned po srovnání objednat. O papírování se postaráme za vás.

CENTROPOL ENERGY, a.s.
 

Adresa

CENTROPOL ENERGY
Vaníčkova 1594/1
400 01, Ústí nad Labem

 

Kontakt

Telefon: 840 222 222
E-mail: info@centropol.cz