Česká pojišťovna, a.s.

 

Potřebujete pojistit Váš dům, auto nebo jakýkoliv jiný majetek? Chcete kvalitní pojistnou ochranu svých dětí a hledáte, jak pojistit jejich zdravý život? Přemýšlíte, jak sami sebe zajistit na stáří? Bojíte se rizik v podnikání a chcete se před nimi ochránit? Všechny oblasti Vašeho života pojistí Česká pojišťovna.

Česká pojišťovna - pojišťovna s tradicí

Česká pojišťovna je univerzální pojišťovnou poskytující životního i neživotního pojištění, finanční ústav s tradicí dlouhou bezmála dvě stě let, která sahá až do roku 1827, kdy byla v Praze založena První česká vzájemná pojišťovna.

Poskytuje jak životní a neživotní pojištění pro jednotlivce, tak i pojištění pro malé, střední i velké klienty podnikající v průmyslu i zemědělství. O jejich maximální spokojenost se stará na 3.900 zaměstnanců a 5.600 obchodních zástupců. A to na více než 4.500 obchodních místech. Ještě pár čísel? Česká pojišťovna spravuje bezmála osm milionů pojistných smluv a její podíl na domácím trhu dosahuje 25,9 %. Česká pojišťovna je prostě dobrá značka.

Česká pojišťovna nabízí širokou škálu služeb

Portfolio služeb České pojišťovny je opravdu široké a nastavené tak, aby vyhovělo všem Vašim potřebám a možnostem. Vyhledávanými produkty jsou životní pojištění Diamant Zdravý život, hypotéka České pojišťovny i pojištění domácnosti. Cestovní pojištění v zimě na horách zařídí balíček Lyže a snowboard, bezstarostnou letní dovolenou zajistí balíček K moři. Zapomenou nemůžeme ani na pojištění Vašich mazlíčků čtyřnohých, ani na pojištění auta: havarijní nebo povinné ručení. U České pojišťovny myslí opravdu na každou životní situaci.

Věděli jste, že uzavřením smlouvy právě s Českou pojišťovnou můžete proti aktuální pojistce, co třeba už máte, výrazně ušetřit? Srovnáním cen pojištění, penzijního spoření i hypoték a přestupem k České pojišťovně výrazně snížíte své životní náklady. A mimochodem takto ušetřené peníze můžete díky dalšímu kvalitnímu produktu Finanční plán dál vhodně investovat. Veškeré problémy vyřešíte v  široké síti poboček i finančních poradců, které najdete ve většině českých měst. Na Vaše dotazy čekají vyškolení pracovníci na t.č. 241 114 114. S nimi si pomocí e-mailu můžete domluvit i jejich zpětné zavolání.

Česká pojišťovna je sociálně zodpovědná firma

Česká pojišťovna neposkytuje jen finanční služby. Podporuje sport - je partnerem extraligy ledního hokeje i Velké pardubické. Podílí se na programech prevence úrazů dětí a mládeže či bezpečnost na silnici (Gentleman silnic). Pomáhá účastníkům závažných dopravních nehod vrátit se zpět do aktivního života (Návrat do života).

Česká pojišťovna, a.s.
 

Korespondenční adresa ČP:

Česká pojišťovna a.s.
P.O. Box 305
601 00 Brno
 

Sídlo

Spálená 75/16
113 04 Praha 1
Datová schránka: ID v93dkf5
 

Centrála

Na Pankráci 123
140 21 Praha 4
 

Klientský servis ČP

tel: 241 114 114