« zpět na výpis článků

Cestovní pojištění AXA ASSISTANCE

Cestovní pojištění je při každé cestě do zahraničí nezbytnou nutností. Vydejte se na cesty s opravdu výhodným cestovním pojištěním od AXA ASSISTANCE.

 

Cestovní pojištění AXA ASSISTANCE

Cestovní pojištění je při každé cestě do zahraničí nezbytnou nutností. Vydejte se na cesty s opravdu výhodným cestovním pojištěním od AXA ASSISTANCE.

  • Zvýhodněné pojistné pro děti do 18 let.
  • Sjednání během několika minut – AXA cestovní pojištění online.
  • Celosvětová síť smluvních zdravotnických zařízení.
  • Česky a slovensky hovořící asistenční služba, která je k dispozici 24 hodin denně a 7 dní v týdnu.
  • Možnost výběru různé délky pojištění.

Cestovní pojištění AXA navíc nyní můžete sjednat online na internetu během pár okamžiků z pohodlí vašeho domova. Klikněte na odkaz srovnání cestovního pojištění, zadejte informace o vaší cestě a vyberte to nejvýhodnější pojištění. Vyhnete se nemalým výlohám za zdravotnickou péči v zahraničí. AXA cestovní pojištění můžete uzavřít v den vašeho odjezdu či dokonce až ze zahraničí.

AXA cestovní pojištění nabízí svým klientům možnost výběrů ze tří pojistných balíčků.

  • Individuální cestovní pojištění – lze si sjednat pojištění na míru dle vašich aktuálních potřeb.
  • Balíčky cestovního pojištění – zvolíte si jeden z programů REFERENCE či KOMFORT, kde celkový limit léčebných výloh je 1 500 000 – 3 000 000 Kč. Přičemž v balíčku KOMFORT získáte navíc také pojištění zavazadel.
  • Balíček cestovního pojištění „ZIMA“ – je určené pro všechny milovníky zimních sportů a pořídit si jej můžete již za 398 Kč. Zvolit si můžete jeden z programů ZIMA či ZIMA+, který umožňuje čerpání limitu léčebných výloh ve výši až 3 000 000 Kč.

Ať už si založíte AXA cestovní pojištění, kde budete platit pár korun denně či si zvolíte jeden z komplexních pojišťovacích balíčků, vždy budete mile překvapeni tím, jak levná může být jistota vaší dovolené.

 

Další článek: Cestovní pojištění Wüstenrot – vyšší limit plnění! »