Menu
Místo, které je
přesně pro vás
Všechny vaše kalkulace, smlouvy a
údaje máte v klientské zóně
Stačí jen použít e-mail,
který jste zadali při srovnání
Doporuč a získej!
Pošlete to dál a vydělejte
Sdílejte svůj
odkaz
Kamarád
ušetří
Získá bonus
200 Kč
A vy vyděláte
peníze

Cestovní pojištění České podnikatelské pojišťovny – na lyže i k moři!

article big
4 minuty čtení
Nezařazeno
3.10.2012

Chcete si užít bezstarostnou letní dovolenou na pláži nebo zimní dovolenou na lyžích? Pak určitě hledáte cestovní pojištění pro každou příležitost. Cestovní pojištění České podnikatelské pojišťovny patří mezi nejlepší na trhu vůbec, pokud jde o možnost výběru jednotlivých pojištěných rizik. Můžete ho uzavřít pohodlně od svého počítače z domova! Stačí zadat data do online kalkulačky a nejvýhodnější pojištění si můžete sami sjednat.

Co vám nabídne pojištění České podnikatelské pojišťovny?

Pojištění musí být variabilní a vyhovět všem Vašim potřebám! Ať už cestujete s rodinou, přáteli nebo sami. Nemusíte  objednávat a platit za něco, co vlastně vůbec nevyužijete a nechcete.

U cestovního pojištění České podnikatelské pojišťovny máte proto na výběr ze dvou limitů plnění pro pojištění léčebných výloh v Evropě (2 000 000 Kč nebo 4 000 000 Kč) a dva limity pokud jde o pojištění pro mimoevropské země (3 000 000 Kč nebo 5 000 000 Kč):

  • STANDARD
  • NADSTANDARD

Sjednejte smlouvu pro turistickou nebo pracovní cestu; rizikový, rekreační nebo zimní sport. Pojistěte se až na rok. Uzavřít pojištění nelze pro osoby starší 79 let ani profesionální sport.

V ceně jen co potřebujete!

S cestovním pojištěním Česká podnikatelské pojišťovny získáte k pojištění léčebných výloh možnost využít nonstop asistenční službu. Právě asistenční služba je tím, na koho se během pobytu v zahraničí, v případě vážných problémů nebo zdravotních komplikací, můžete v češtině obrátit.

Chcete se na dovolené užít rekreační sport? Na pojistnou událost při jeho provozování se smlouva vztahuje automaticky. Jedná se o sporty bezkontaktní, sporty bez použití motorového nářadí, sporty bez využití přírodních živlů, sporty kde je možné využít ovladatelné prvky pro rychlost, směr a zastavení, sporty provozované výhradně na zemském povrchu nebo vodní hladině.

Zvolte pojištěná rizika!

S cestovním pojištěním Česká podnikatelské pojišťovny máte možnost zvolit pojištění jednotlivých rizik:vyplatí se sjednat pojištění úrazu a pojištění odpovědnosti za způsobené škody. Hodit se Vám ale může také pojištění Vašich zavazadel nebo stornopoplatků zájezdu.

Pojištění můžete sjednat i pro sporty s vyšší rizikovostí (např. pravidly povolen fyzický kontakt, motorové sporty a sporty využívající přírodní živly) aprovozování sportů v rámci veřejně organizovaných soutěží a závodů (včetně tréninků).Extrémní a adrenalinové sporty a provozování sportů na místech k tomu neurčených není možné pojistit.

Pojištění online je nelevnější!

Sjednání online vám ušetří návštěvu v pojišťovně! Objednejte si cestovní pojištění České podnikatelské pojišťovny přes online kalkulačku Porovnej24.cz levněji!

Podle délky cesty, země kam jedete a pojištěných osob, Vám kalkulačka  srovná nejlepší produkty pojištění. Následně stačí z přehledné nabídky vybrat nejvýhodnější produkt a objednat. Zadáváte pouze běžné údaje o cestujících a cestě. Přejeme krásnou dovolenou!

Získejte levnější povinné ručení a ušetřete až 75 % z běžné ceny!

SPOČÍTAT

Mohlo by vás zajímat

thumb
Školní rok 2019/2020: co vás a vaše děti čeká + užitečné tipy, jak v tomto roce ušetřit
22.8.2019

Konec letních prázdnin většinou znamená smutnou zprávu pro všechny školou povinné děti. Vy však ještě před tím, než školní rok 2019/2020 započne, můžete naplánovat důležité mezníky tohoto akademického roku. To vám ušetří nemálo nervů a peněz.  Až dětem…

thumb
Nejlepší cestovní pojištění: která pojistka je pro vás ta pravá?
20.8.2019

Čemu před odjezdem do ciziny věnujete nejvíc času? Možná si hodiny procházíte nabídky zájezdů, porovnáváte ceny letenek, vybíráte nový kufr a oblečení. Ale co výběr cestovního pojištění? Drtivá většina cestovatelů má vybráno za pár minut, aniž by si o…

thumb
Internetové bankovnictví 2019: jaké výhody vám banky nabídnou?
15.8.2019

V dnešní době se i ten nejzavilejší odpůrce moderních technologií čas od času mrkne na své internetové bankovní konto, než aby stál dlouhou frontu na pobočce banky. Ano, otázkou už není, zda vůbec internetové bankovnictví mít, ale spíše u jaké banky. Lidi…

thumb
Souboj benefitů: vyplatí se příspěvek na penzijní připojištění, nebo životní pojištění?
12.8.2019

Ať už jste excelentním zaměstancem, průměrným či dokonce podprůměrným pracantem, v dnešní době nízké nezaměstnanosti vám určitě váš šéf zalichotil nějakým tím zaměstnaneckým benefitem. Mohl jím být třeba příspěvek na penzijní připojištění nebo životní…