Menu
Místo, které je
přesně pro vás
Všechny vaše kalkulace, smlouvy a
údaje máte v klientské zóně
Stačí jen použít e-mail,
který jste zadali při srovnání
Doporuč a získej!
Pošlete to dál a vydělejte
Sdílejte svůj
odkaz
Kamarád
ušetří
Získá bonus
200 Kč
A vy vyděláte
peníze

Cestovní pojištění České podnikatelské pojišťovny – na lyže i k moři!

article big
4 minuty čtení
Nezařazeno
3.10.2012

Chcete si užít bezstarostnou letní dovolenou na pláži nebo zimní dovolenou na lyžích? Pak určitě hledáte cestovní pojištění pro každou příležitost. Cestovní pojištění České podnikatelské pojišťovny patří mezi nejlepší na trhu vůbec, pokud jde o možnost výběru jednotlivých pojištěných rizik. Můžete ho uzavřít pohodlně od svého počítače z domova! Stačí zadat data do online kalkulačky a nejvýhodnější pojištění si můžete sami sjednat.

Co vám nabídne pojištění České podnikatelské pojišťovny?

Pojištění musí být variabilní a vyhovět všem Vašim potřebám! Ať už cestujete s rodinou, přáteli nebo sami. Nemusíte  objednávat a platit za něco, co vlastně vůbec nevyužijete a nechcete.

U cestovního pojištění České podnikatelské pojišťovny máte proto na výběr ze dvou limitů plnění pro pojištění léčebných výloh v Evropě (2 000 000 Kč nebo 4 000 000 Kč) a dva limity pokud jde o pojištění pro mimoevropské země (3 000 000 Kč nebo 5 000 000 Kč):

  • STANDARD
  • NADSTANDARD

Sjednejte smlouvu pro turistickou nebo pracovní cestu; rizikový, rekreační nebo zimní sport. Pojistěte se až na rok. Uzavřít pojištění nelze pro osoby starší 79 let ani profesionální sport.

V ceně jen co potřebujete!

S cestovním pojištěním Česká podnikatelské pojišťovny získáte k pojištění léčebných výloh možnost využít nonstop asistenční službu. Právě asistenční služba je tím, na koho se během pobytu v zahraničí, v případě vážných problémů nebo zdravotních komplikací, můžete v češtině obrátit.

Chcete se na dovolené užít rekreační sport? Na pojistnou událost při jeho provozování se smlouva vztahuje automaticky. Jedná se o sporty bezkontaktní, sporty bez použití motorového nářadí, sporty bez využití přírodních živlů, sporty kde je možné využít ovladatelné prvky pro rychlost, směr a zastavení, sporty provozované výhradně na zemském povrchu nebo vodní hladině.

Zvolte pojištěná rizika!

S cestovním pojištěním Česká podnikatelské pojišťovny máte možnost zvolit pojištění jednotlivých rizik:vyplatí se sjednat pojištění úrazu a pojištění odpovědnosti za způsobené škody. Hodit se Vám ale může také pojištění Vašich zavazadel nebo stornopoplatků zájezdu.

Pojištění můžete sjednat i pro sporty s vyšší rizikovostí (např. pravidly povolen fyzický kontakt, motorové sporty a sporty využívající přírodní živly) aprovozování sportů v rámci veřejně organizovaných soutěží a závodů (včetně tréninků).Extrémní a adrenalinové sporty a provozování sportů na místech k tomu neurčených není možné pojistit.

Pojištění online je nelevnější!

Sjednání online vám ušetří návštěvu v pojišťovně! Objednejte si cestovní pojištění České podnikatelské pojišťovny přes online kalkulačku Porovnej24.cz levněji!

Podle délky cesty, země kam jedete a pojištěných osob, Vám kalkulačka  srovná nejlepší produkty pojištění. Následně stačí z přehledné nabídky vybrat nejvýhodnější produkt a objednat. Zadáváte pouze běžné údaje o cestujících a cestě. Přejeme krásnou dovolenou!

Získejte levnější povinné ručení a ušetřete až 75 % z běžné ceny!

SPOČÍTAT

Mohlo by vás zajímat

thumb
Bydlení
7 neotřelých tipů, jak renovovat starý nábytek
21.5.2019

Omrzelo vás mít nábytek z IKEI a vědomí, že tentýž stůl nebo pohovku mají sousedé pod vámi a možná i ti odnaproti? Jestli vám mainstreamový styl vybavení leze na nervy a zároveň nechcete utrácet desetitisíce korun u designových nábytkových firem, oblečte…

thumb
Životní styl
Bezpečné destinace pro letní dovolenou. Kam vyrazit bez rizika?
17.5.2019

Čas dovolených se blíží a vy už možná aktivně listujete katalogy a projíždíte internetové stránky cestovních kanceláří, abyste našli ideální místo, kam letos vyrazit. Při výběru je samozřejmě důležitý komfort, služby, vybavení, cena, ale také čím dál více…

thumb
Životní styl
Jak vybrat auto, aneb co byste rozhodně neměli podcenit
15.5.2019

Už je to tady. Váš starý automobil dosloužil a je čas porozhlédnout se po novějším modelu. Vzrušení nad tím, že začnete navštěvovat autosalony nebo autobazary a porovnávat vozy nejrůznějších modelů a designů se možná mísí s obavami, zda zvolíte správně.…

thumb
Životní styl
12 tipů na nejlepší aplikace do mobilu, které vám usnadní život
10.5.2019

Ano, přiznejme si to na rovinu - dnešní život je v mnoha ohledech těžký. Požadavky se na vás valí ze všech stran, a vy musíte být dokonalým zaměstnancem, manželem a rodičem zároveň, ideálně s všudypřítomným úsměvem na rtech. Naštěstí existují malí…