« zpět na výpis článků

Cestovní pojištění Generali – investice do bezpečné dovolené!

Chcete si užít bezstarostné cestování? Pak určitě hledáte cestovní pojištění, které zvládne každou nečekanou událost. Cestovní pojištění Generali patří mezi nejlevnější na trhu a můžete ho pohodlně sjednat z domova! Stačí použít online kalkulačku a nejvýhodnější produkt si rovnou objednat.

 

Co vám nabídne pojištění Generali?

Vaše pojištění se vám musí přizpůsobit! Ať už cestujete s dětmi, plánujete sportovní či exotickou dovolenou, vždy se vyplatí poskládat si balíček pojištění podle konkrétních rizik. Nemusíte  objednávat nic zbytečného navíc a zaplatíte jen to, co opravdu využijete.

U cestovního pojištění Generali máte proto na výběr ze dvou limitů plnění pro pojištění léčebných výloh (1 700 000 Kč nebo 3 400 000 Kč) a pět různých rozsahů krytí:

  • MINI
  • STANDARD
  • EXKLUZIV
  • MANAŽER
  • KOMFORT.

Můžete zvolit pojištění pro turistickou nebo pracovní cestu, cena se mění i podle délky cesty a věku. Cestovní pojištění bez problému sjednáte pro cesty po světě až do 183 dní a pro cestovatele do 69 let.

Výhody jsou v ceně!

S cestovním pojištěním Generali získáte hned několik výhod v ceně: především je to nonstop asistenční služba, která vám pomůže najít místního lékaře či nemocnici a vše zařídit. Vyzná se v jakékoli zemi, poradí a vysvětlí – samozřejmě v češtině. V ceně pojištění je také služba přivolání opatrovníka.

Chcete se na dovolené užít plavání, turistiku či sport? Při uzavření cestovního pojištění máte v ceně i případnou pojistnou událost při provozování rekreačních sportů.

Pojištění na míru

Co všechno si můžete k cestovnímu pojištění Generali sjednat? Kromě velmi užitečného pojištění úrazu je to například pojištění zavazadel nebo pojištění odpovědnosti za způsobené škody (obzvlášť se vyplatí na cestách s dětmi).

Pokud aktivněji sportujete, s připojištěním Sportovec získáte navíc pojištění pro rizikové a nebezpečné sporty, veřejné sportovní soutěže nebo zimní sporty.

Sjednávejte online a ušetřete!

Sjednání pojištění online vám ušetří nejen čas a energii, ale i peníze! Objednejte si cestovní pojištění Generali přes online kalkulačku Porovnej24.cz a ušetříte až 64 % z ceny!

Samotné srovnání pojištění pomocí kalkulačky i následné objednání vybrané nabídky je úplně jednoduché. Potřebujete znát pouze běžné údaje o pojišťovaných osobách a o cestě (místo, délka cesty). Kalkulačka porovná různé nabídky pojištění a doporučí vám nejvýhodnější produkt. Ten můžete okamžitě zaplatit převodem a po doručení pojistné smlouvy na váš e-mail je vše hotovo!

 

Další článek: Cestovní pojištění České podnikatelské pojišťovny – na lyže i k moři! »