« zpět na výpis článků

Cestovní pojištění KB

Cestovat do ciziny bez správného pojištění se určitě nevyplatí. A je jedno, jestli ven vycestujete kvůli studiu, krátkému výletu nebo delší dovolené.

  cestovní pojištění   Srovnat ceny cestovního pojištění

 

Náklady na léčebné výlohy za případnou návštěvu lékaře v zahraničí mohou vyšplhat až do částek, které často převýší částku, s jakou jste na své cesty počítali. A věděli jste, že správně nastavené cestovní pojištění Vás zbaví i finančních starostí při ztrátě zavazadel nebo stornování zájezdu?

Komerční banka (KB) patří mezi přední bankovní instituce v České republice a je univerzální bankou s širokou nabídkou služeb. Využívá je na 1,6 milionu zákazníků, kteří najdou zázemí na téměř 400 pobočkách. Pojistit se u ní můžete na krátkodobé cesty i na opakované pobyty v zahraničí (např. pro firmy). Nabízí plnou úhrada nezbytných nákladů spojených s lékařským ošetřením, možnosti připojištění i asistenční služby po 24 hodin denně a 365 dní v roce.

Proč se pojistit u KB?

  • Majitelé embosovaných karet mají pojištění zdarma
  • Asistenční služby v českém jazyce
  • Limit plnění až 5.000.000 Kč
  • U limitní třídy B právní pomoc

Jak vybrat nejvýhodnější cestovní pojištění?

Dostali jste nabídku na uzavření cestovního pojištění od KB? Vyzkoušejte srovnání cestovního pojištění na Porovnej24.cz a přesvědčte se, jestli je cestovní pojištění od KB pro Vás to nejlevnější a nejvýhodnější. Na serveru Porovnej24.cz nelze aktuálně uzavřít cestovní pojištění KB, ale věříme, že si u nás vyberete ještě výhodnější pojištění na cestu do zahraničí.

Další tematické články: cestovní pojištění, úrazové pojištění, životní pojištění, pojištění

 

Další článek: Cestovní pojištění, servis na cestách! »