« zpět na výpis článků

Cestovní pojištění Kooperativa

Vy také cestujete do zahraničí bez pojištění? Každý rok podobnou chybu mnozí opakují, aniž si uvědomují, že se jim tak cesty mohou nečekaně prodražit o výdaje, se kterými nepočítali  a které mohou být často mnohem vyšší  než samotná cena za dovolenou.

  cestovní pojištění   Srovnat ceny cestovního pojištění

 

Věděli jste, že se v Kooperativě můžete pojistit v základní nabídce léčebných výloh až do výše 3.000 000 Kč? A pojistí Vás samozřejmě i proti dalším rizikům, které Vás mohou nečekaně na Vašich cestách potkat. A to už se vyplatí, ne? Nechte proto starosti doma a pojistěte se!

Cestovní pojištění Kolumbus a Kolumbus Abonent

KKooperativa pojišťovna, a.s. byla založena v roce 1991 jako vůbec první komerční pojišťovna v bývalém Československu a je druhou největší pojišťovnou na trhu s podílem 20,5 %. Jde tedy o instituci tradiční a důvěryhodnou. Svým klientům nabízí 2 základní typy cestovního pojištění, které můžete sjednat také online: Kolumbus (určené pro jednorázovou cestu) a Kolumbus Abonent  (pro všechny, kteří během jednoho roku vycestují častěji). Základní pojištění zahrnuje úhradu léčebných výloh, doplňkově pak i náklady při zásahu horské služby, ztrátu zavazadel či odpovědnost za škody, které případně způsobíte, a další.,

Výhody pojištění u Kooperativy

  • Zdarma pojištění pro děti do 6 let při cestování s dospělou osobou
  • Starší děti do 18 let mají 50% slevu
  • Zdarma nepřetržité asistenční služby  

Srovnejte Kooperativu s dalšími pojišťovnami

Dostali jste nabídku na uzavření cestovního pojištění od Kooperativy? Vyzkoušejte srovnání cestovního pojištění na Porovnej24.cz a přesvědčte se, jestli je cestovní pojištění od Kooperativy pro vás to nejlevnější a nejvýhodnější. Na serveru Porovnej24.cz aktuálně nenabízíme uzavření cestovního pojištění od Kooperativy, ale věříme, že si u nás vyberete ještě výhodnější pojištění na cestu do zahraničí.
 

Další tematické články: cestovní pojištění, úrazové pojištění, životní pojištění, pojištění

 

Další článek: Cestovní pojištění: děti zdarma »