Menu
Místo, které je
přesně pro vás
Všechny vaše kalkulace, smlouvy a
údaje máte v klientské zóně
Stačí jen použít e-mail,
který jste zadali při srovnání
Doporuč a získej!
Pošlete to dál a vydělejte
Sdílejte svůj
odkaz
Kamarád
ušetří
Získá bonus
200 Kč
A vy vyděláte
peníze

Cestovní pojištění od specialisty - ERV pojišťovny!

article big
5 minut čtení
Nezařazeno
3.10.2012

Chcete si užít dovolenou s jistotou v zádech? Pak je tu produkt od ERV pojišťovny, která se už podle svého názvu zaměřuje právě na pojištění na Vašich cestách. Smlouvu ERV pojišťovny můžete pohodlně uzavřít z Vašeho domova! Stačí zadat základní údaje nutné pro výpočet pojištění do online kalkulačky a nejvýhodnější produkt rovnou objednat.

Co vám nabídne ERV pojišťovna?

U cestovního pojištění je důležitá jistota kvalitního servisu a lokální znalosti! Ať už jedete na dovolenou s dětmi nebo romantickou dovolenou ve dvou, vždy se vyplatí zvolit jistotu na dovolené. Zaplaťte si za specializaci!

ERV pojišťovna nabízí velmi jednoduchý produkt, který nabízí jeden vyšší limit plnění pro pojištění léčebných výloh ve výši 3 000 000 Kč ve třech různých variantách krytí:

  • SunLight produkt určený pro cesty v rámci Evropy do 17 dní. Obsahuje pojištění léčebných výloh, asistenční služby, úrazové pojištění, pojištění zavazadel, pojištění odpovědnosti a právní ochrany. Pojištění lze sjednat v tarifu bez storna (SunLight) a nebo se stornem (SunLight Plus).
  • ExoticaLight produkt určený pro cesty v rámci celého světa do 17 dní. Obsahuje pojištění léčebných výloh, asistenční služby, úrazové pojištění, pojištění zavazadel a odpovědnosti. Pojištění lze sjednat v tarifu bez storna (ExoticaLight) a nebo se stornem (ExoticaLight Plus).
  • SkiLight produkt určený pro cesty za zimním sportem v rámci Evropy do 10 dní. Obsahuje pojištění léčebných výloh, asistenční služby, úrazové pojištění, pojištění zavazadel, odpovědnosti, právní ochrany a pojištění zimních sportů (lyžování či snowboarding na vyznačených trasách). Pojištění lze sjednat v tarifu bez storna (SkiLight) a nebo se stornem (SkiLight Plus).

Můžete objednat cestovní pojištění pro turistickou nebo pracovní cestu. Uzavřít smlouvu lze pro cesty do 17 dní a pro cestovatele do 70 let.

Výhodou cestovního pojištění je specializace!

S ERV pojišťovnou získáte několik výhod v ceně: zejména je to nonstop asistenční služba, která vám pomůže najít místního lékaře či nemocnici a vše zařídit. Bez zaváhání se vyzná v jakékoli zemi, poradí a vše vysvětlí – samozřejmě v češtině. V ceně pojištění je také služba repatriace s limitem plnění 1 000 000 Kč.

Chcete si užít památky a koupání na letní dovolené nebo lyžování na zimní dovolené? K uzavřené smlouvě máte v ceně i případnou pojistnou událost při provozování rekreačních sportů, pro zimní sporty je určen speciální produkt SkiLight (lyžování či snowboarding na vyznačených trasách)

Pojištění jednoduše

Před čím jste v bezpečí u ERV pojišťovny? Součástí Vašeho cestovního pojištění bude vždypojištění úrazu, pojištění zavazadel, odpovědnosti za způsobené škody a dostatečný limit pro léčebné výlohy. Jste pojištění také v případě nákladů na zastoupení při právním sporu. Získáte tak kompletní ochranu v ceně!

Sjednejte smlouvu online a ušetřete!

Uzavření pojištění online vám ušetří nejen spoustu času, ale i peněz! Objednejte smlouvu ERV pojišťovny přes online kalkulačku Porovnej24.cz a získáte vždy nejvýhodnější nabídku!

Srovnejte pojištění pomocí kalkulačky a ihned najdete nejlevnější pojištění na trhu. Potřebujete znát pouze běžné údaje o osobách, které budou cestovat a o cestě samotné (místo, délka cesty). Kalkulačka porovná různé nabídky pojištění a doporučí vám nejlepší produkt. Ten můžete okamžitě zaplatit online platební kartou! Smlouva je obratem na vašem emailu, nyní jste pojištěni. Přejeme šťastnou cestu.

Získejte levnější povinné ručení a ušetřete až 75 % z běžné ceny!

SPOČÍTAT

Mohlo by vás zajímat

thumb
Životní styl
Půjčení auta do zahraničí: 6 věcí, které musíte vědět
24.6.2019

Nepatříte k těm, kteří si po příjezdu na dovolenou vyhlédnou jednu pláž, na které tráví každičký den své dvoutýdenní dovolené? Pokud ve vás dříme objevitel a rádi byste v rámci vaší dovolené podnikali výlety do okolí, zřejmě budete zvažovat půjčení auta…

thumb
Cestovní pojištění
Kdy jet na Island, počasí na Islandu a další informace, které potřebujete vědět před cestou
21.6.2019

Láká vás podívat se na tento magický ostrov? Island je jako neznámý poklad, ukrytý v dalekých severských vodách. Na toho, kdo se utká s chladným počasím a nepříjemně vysokými cenami, čeká odměna v podobě nezapomenutelného životního zážitku. Otázka však…

thumb
Cestovní pojištění
Pojištění zavazadel na dovolené, aneb jak v cizině ochránit váš majetek
20.6.2019

Ne každý do ciziny vyráží polehku. Někdo si zkrátka neumí představit dovolenou bez svého dronu, nebo drahého fotoaparátu. Jiný by si zas svůj pobyt neužil bez vědomí, že má v kufrech k dispozici polovinu své šatní skříně. Je to vaše dovolená, tudíž máte…

thumb
Povinné ručení
Pojištění přívěsného vozíku: kdy a proč máte povinnost jej platit?
18.6.2019

I když nemá motor, přesto musí mít sjednané povinné ručení. O čem mluvíme? O pojištění přívěsného vozíku, které si snadno vyřídíte spolu s povinným ručením na auto. Také vozík totiž může být příčinou nehody. Pojistné za přívěsný vozík však vaši peněženku…