Menu
Místo, které je
přesně pro vás
Všechny vaše kalkulace, smlouvy a
údaje máte v klientské zóně
Stačí jen použít e-mail,
který jste zadali při srovnání
Doporuč a získej!
Pošlete to dál a vydělejte
Sdílejte svůj
odkaz
Kamarád
ušetří
Získá bonus
200 Kč
A vy vyděláte
peníze

Cestovní pojištění AXA ASSISTANCE

article big
3 minuty čtení
Nezařazeno
30.11.2012

Cestovní pojištění je při každé cestě do zahraničí nezbytnou nutností. Vydejte se na cesty s opravdu výhodným cestovním pojištěním od AXA ASSISTANCE.

Cestovní pojištění AXA ASSISTANCE

Cestovní pojištění je při každé cestě do zahraničí nezbytnou nutností. Vydejte se na cesty s opravdu výhodným cestovním pojištěním od AXA ASSISTANCE.

  • Zvýhodněné pojistné pro děti do 18 let.
  • Sjednání během několika minut – AXA cestovní pojištění online.
  • Celosvětová síť smluvních zdravotnických zařízení.
  • Česky a slovensky hovořící asistenční služba, která je k dispozici 24 hodin denně a 7 dní v týdnu.
  • Možnost výběru různé délky pojištění.

Cestovní pojištění AXA navíc nyní můžete sjednat online na internetu během pár okamžiků z pohodlí vašeho domova. Klikněte na odkaz srovnání cestovního pojištění, zadejte informace o vaší cestě a vyberte to nejvýhodnější pojištění. Vyhnete se nemalým výlohám za zdravotnickou péči v zahraničí. AXA cestovní pojištění můžete uzavřít v den vašeho odjezdu či dokonce až ze zahraničí.

AXA cestovní pojištění nabízí svým klientům možnost výběrů ze tří pojistných balíčků.

  • Individuální cestovní pojištění – lze si sjednat pojištění na míru dle vašich aktuálních potřeb.
  • Balíčky cestovního pojištění – zvolíte si jeden z programů REFERENCE či KOMFORT, kde celkový limit léčebných výloh je 1 500 000 – 3 000 000 Kč. Přičemž v balíčku KOMFORT získáte navíc také pojištění zavazadel.
  • Balíček cestovního pojištění „ZIMA“ – je určené pro všechny milovníky zimních sportů a pořídit si jej můžete již za 398 Kč. Zvolit si můžete jeden z programů ZIMA či ZIMA+, který umožňuje čerpání limitu léčebných výloh ve výši až 3 000 000 Kč.

Ať už si založíte AXA cestovní pojištění, kde budete platit pár korun denně či si zvolíte jeden z komplexních pojišťovacích balíčků, vždy budete mile překvapeni tím, jak levná může být jistota vaší dovolené.

Získejte levnější povinné ručení a ušetřete až 75 % z běžné ceny!

SPOČÍTAT

Mohlo by vás zajímat

thumb
Povinné ručení
Co kryje povinné ručení? Zjistěte, na co všechno máte nárok
23.5.2019

Povinné ručení nepatří zrovna k nejoblíbenějším výdajům. Když už jej však platíte, byla by škoda nevyužít jej na maximum. Mnozí řidiči totiž platí z vlastní kapsy výdaje, které by si mohli nárokovat z povinného ručení. Co kryje povinné ručení a jak jeho…

thumb
Bydlení
7 neotřelých tipů, jak renovovat starý nábytek
21.5.2019

Omrzelo vás mít nábytek z IKEI a vědomí, že tentýž stůl nebo pohovku mají sousedé pod vámi a možná i ti odnaproti? Jestli vám mainstreamový styl vybavení leze na nervy a zároveň nechcete utrácet desetitisíce korun u designových nábytkových firem, oblečte…

thumb
Životní styl
Bezpečné destinace pro letní dovolenou. Kam vyrazit bez rizika?
17.5.2019

Čas dovolených se blíží a vy už možná aktivně listujete katalogy a projíždíte internetové stránky cestovních kanceláří, abyste našli ideální místo, kam letos vyrazit. Při výběru je samozřejmě důležitý komfort, služby, vybavení, cena, ale také čím dál více…

thumb
Životní styl
Jak vybrat auto, aneb co byste rozhodně neměli podcenit
15.5.2019

Už je to tady. Váš starý automobil dosloužil a je čas porozhlédnout se po novějším modelu. Vzrušení nad tím, že začnete navštěvovat autosalony nebo autobazary a porovnávat vozy nejrůznějších modelů a designů se možná mísí s obavami, zda zvolíte správně.…