Menu
Místo, které je
přesně pro vás
Všechny vaše kalkulace, smlouvy a
údaje máte v klientské zóně
Stačí jen použít e-mail,
který jste zadali při srovnání
Doporuč a získej!
Pošlete to dál a vydělejte
Sdílejte svůj
odkaz
Kamarád
ušetří
Získá bonus
200 Kč
A vy vyděláte
peníze

Cestovní pojištění AXA ASSISTANCE

article big
3 minuty čtení
Nezařazeno
30.11.2012

Cestovní pojištění je při každé cestě do zahraničí nezbytnou nutností. Vydejte se na cesty s opravdu výhodným cestovním pojištěním od AXA ASSISTANCE.

Cestovní pojištění AXA ASSISTANCE

Cestovní pojištění je při každé cestě do zahraničí nezbytnou nutností. Vydejte se na cesty s opravdu výhodným cestovním pojištěním od AXA ASSISTANCE.

  • Zvýhodněné pojistné pro děti do 18 let.
  • Sjednání během několika minut – AXA cestovní pojištění online.
  • Celosvětová síť smluvních zdravotnických zařízení.
  • Česky a slovensky hovořící asistenční služba, která je k dispozici 24 hodin denně a 7 dní v týdnu.
  • Možnost výběru různé délky pojištění.

Cestovní pojištění AXA navíc nyní můžete sjednat online na internetu během pár okamžiků z pohodlí vašeho domova. Klikněte na odkaz srovnání cestovního pojištění, zadejte informace o vaší cestě a vyberte to nejvýhodnější pojištění. Vyhnete se nemalým výlohám za zdravotnickou péči v zahraničí. AXA cestovní pojištění můžete uzavřít v den vašeho odjezdu či dokonce až ze zahraničí.

AXA cestovní pojištění nabízí svým klientům možnost výběrů ze tří pojistných balíčků.

  • Individuální cestovní pojištění – lze si sjednat pojištění na míru dle vašich aktuálních potřeb.
  • Balíčky cestovního pojištění – zvolíte si jeden z programů REFERENCE či KOMFORT, kde celkový limit léčebných výloh je 1 500 000 – 3 000 000 Kč. Přičemž v balíčku KOMFORT získáte navíc také pojištění zavazadel.
  • Balíček cestovního pojištění „ZIMA“ – je určené pro všechny milovníky zimních sportů a pořídit si jej můžete již za 398 Kč. Zvolit si můžete jeden z programů ZIMA či ZIMA+, který umožňuje čerpání limitu léčebných výloh ve výši až 3 000 000 Kč.

Ať už si založíte AXA cestovní pojištění, kde budete platit pár korun denně či si zvolíte jeden z komplexních pojišťovacích balíčků, vždy budete mile překvapeni tím, jak levná může být jistota vaší dovolené.

Získejte levnější povinné ručení a ušetřete až 75 % z běžné ceny!

SPOČÍTAT

Mohlo by vás zajímat

thumb
Cestovní pojištění
Ceny pohonných hmot v Evropě + 4 tipy, jak ušetřit při cestě autem do ciziny
18.7.2019

Chystáte se na dovolenou autem a přemýšlíte, zda pořádně natankovat už doma, nebo ušetřit na pohonných hmotách díky tomu, že je načerpáte na zahraniční pumpě? Připravili jsme pro vás aktuální přehled, mapující ceny pohonných hmot v Evropě a přilehlých…

thumb
Kreditní karty
Jak na výběr z bankomatu v zahraničí, aby vás vyšel co nejlevněji?
8.7.2019

Věčné dilema každého cestovatele — jak na dovolené vybrat hotovost, aby se váš rozpočet zbytečně neprohnul kvůli drahým poplatkům. Existuje pár triků, které mají šanci váš výběr z bankomatu v zahraničí výrazně zlevnit. Výše poplatků a tudíž i výhodnost…

thumb
Životní styl
Jak reklamovat zboží v roce 2019 — nenechte se vodit za nos!
3.7.2019

Nakoupit zboží, používat jej několik týdnů či měsíců, poté se rozčílit nad tím, jak se vám sám od sebe zničí a klusat do obchodu pro nový nákup. Máte už tohoto kolotoče plné zuby? Naučte se, jak reklamovat zboží a ušetřit nemalé peníze. Máte na víc! Za…

thumb
Životní styl
Zasklený balkon: 6 tipů, jak jej proměnit v místnost snů
29.6.2019

Když pohledem přejedete přes fasádu bytových domů, některé balkony se lesknou díky skleněné stěně. Uvažovali jste už o tom, že byste z balkonu či lodžie udělali místnost navíc? S čím je potřeba počítat, když chcete zasklený balkon a jak moc se dá s touto…