Menu
Místo, které je
přesně pro vás
Všechny vaše kalkulace, smlouvy a
údaje máte v klientské zóně
Stačí jen použít e-mail,
který jste zadali při srovnání
Doporuč a získej!
Pošlete to dál a vydělejte
Sdílejte svůj
odkaz
Kamarád
ušetří
Získá bonus
200 Kč
A vy vyděláte
peníze

Centropol roste

11.11.2013

Společnost CENTROPOL ENERGY, největší alternativní dodavatel elektřiny, dosud za letošní rok zvýšila tržby na téměř 4,9 miliardy korun. Ke konci třetího čtvrtletí měla přes 356 000 zákazníků.

Centropol roste
2 minuty čtení
Elektřina

Co způsobilo růst?

"Za vyššími tržbami stojí především nárůst počtu zákazníků a úspěšné veřejné aukce, kterých se účastníme," uvedl finanční ředitel společnosti CENTROPOL ENERGY Michal Svoboda a dodává: „K růstu tržeb přispěla také letošní dlouhá zima, která zvýšila odběry obou komodit.“ Mnoho nových zákazníků se také naučilo používat srovnávače energií, kde nachází výhodnějšího dodavatele energií, než je ten jejich.

Srovnání s minulým rokem

Proti stejnému období loňského roku to představuje nárůst téměř o čtvrtinu. Loni na konci září vykázala firma tržby 3,89 miliardy korun. Do konce letošního roku by se tržby společnosti měly vyšplhat na více než 6,2 miliardy korun.

O CENTROPOLU

CENTROPOL ENERGY, a.s. působí na trhu s elektřinou již od roku 2007 a je v současné době jejím největším alternativním dodavatelem v České republice.

Srovnat ceny energií

Získejte levnější povinné ručení a ušetřete až 75 % z běžné ceny!

SPOČÍTAT

Mohlo by vás zajímat

thumb
Koronavirus a životní pojištění: jak se různé pojišťovny staví k této situaci?
6.4.2020

Současná pandemie zasáhla do životů mnoha lidí. Něktří lidé se dostali do nepříjemné situace kvůli tomu, že se tímto onemocněním nakazili, nebo jim byla nařízena povinná karanténa z důvodu, že přišli do kontaktu s rizikovou osobou. Jak v těchto případech…

thumb
Koronavirus - na co máte v dnešní době nárok jako zaměstnanec nebo OSVČ?
1.4.2020

Současná situace zasáhla nás všechny. Ať už jste zaměstnanec či živnostník pobývající doma s dítětem, majitel provozovny či podnikatel zaměstnávajíci lidi, opatření proti koronaviru výrazně ovlivnila váš život. Dobrou zprávou však je, že na tuto situaci…

thumb
Stravováním proti koronaviru, aneb jak zvýšit svou imunitu
31.3.2020

O koronaviru zatím víme to, že je nebezpečný pro starší osoby a lidi s narušenou imunitou. Nechcete patřit mezi ty, kteří mají křehkou imunitu a jsou tudíž k nákaze náchylnější? V tomto článku vám poradíme, jak posílit své tělo a snížit riziko onemocnění…

thumb
Nové dálnice a rekonstrukce D1, aneb jaká je nyní situace na českých komunikacích
27.3.2020

Zajímá vás, jaké změny vás letos čekají na českých dálnicích? Plánují se velké stavební úpravy na D1 i stavba nových úseků dálnic. Zjistěte, jaké úseky budou nově zprovozněny i kde na vás můžou čekat uzavírky a časové zdržení.