Menu
Místo, které je
přesně pro vás
Všechny vaše kalkulace, smlouvy a
údaje máte v klientské zóně
Stačí jen použít e-mail,
který jste zadali při srovnání
Doporuč a získej!
Pošlete to dál a vydělejte
Sdílejte svůj
odkaz
Kamarád
ušetří
Získá bonus
200 Kč
A vy vyděláte
peníze

Centropol roste

11.11.2013

Společnost CENTROPOL ENERGY, největší alternativní dodavatel elektřiny, dosud za letošní rok zvýšila tržby na téměř 4,9 miliardy korun. Ke konci třetího čtvrtletí měla přes 356 000 zákazníků.

Centropol roste
2 minuty čtení
Elektřina

Co způsobilo růst?

"Za vyššími tržbami stojí především nárůst počtu zákazníků a úspěšné veřejné aukce, kterých se účastníme," uvedl finanční ředitel společnosti CENTROPOL ENERGY Michal Svoboda a dodává: „K růstu tržeb přispěla také letošní dlouhá zima, která zvýšila odběry obou komodit.“ Mnoho nových zákazníků se také naučilo používat srovnávače energií, kde nachází výhodnějšího dodavatele energií, než je ten jejich.

Srovnání s minulým rokem

Proti stejnému období loňského roku to představuje nárůst téměř o čtvrtinu. Loni na konci září vykázala firma tržby 3,89 miliardy korun. Do konce letošního roku by se tržby společnosti měly vyšplhat na více než 6,2 miliardy korun.

O CENTROPOLU

CENTROPOL ENERGY, a.s. působí na trhu s elektřinou již od roku 2007 a je v současné době jejím největším alternativním dodavatelem v České republice.

Srovnat ceny energií

Získejte levnější povinné ručení a ušetřete až 75 % z běžné ceny!

SPOČÍTAT

Mohlo by vás zajímat

thumb
To nejlepší z českého Instagramu: Podívejte se na 15 nejsledovanějších účtů
4.6.2020

Na Instagramu můžete sledovat celou řadu účtů, od celebrit přes vzdělávací kanály a influencery. Mezi českými účty patří mezi nejsledovanější především známé osobnosti.

thumb
Řidiči pozor! Zelené karty se mění na bílé!
3.6.2020

Od 1. července můžete od své pojišťovny obdržet povinné ručení, které již nebude zelené, ale bílé. Prozradíme vám, co tato změna znamená, a ve kterých státech budete moci bílou kartu využít.

thumb
15 luxusních obytných vozů z Ameriky. Vybrali byste si?
2.6.2020

Připravili jsme pro vás přehled obytných vozů, se kterými se každá dovolená či výlet změní v nezapomenutelný zážitek.

thumb
Kde a proč koupit elektromobil? Včetně seznamu nejoblíbenějších značek
1.6.2020

Popularita elektromobilů v Česku stoupá jen velmi zvolna. Přece jen, pořád se na tahle auta díváme tak trochu s nedůvěrou. Uvidíme, jestli uvedení elektromobilů Škoda na náš trh tento přístup změní. Doufejme, že ano. Protože kdo si elektromobil vyzkouší,…