Menu

Cestovní pojištění České podnikatelské pojišťovny – na lyže i k moři!

3.10.2012

Chcete si užít bezstarostnou letní dovolenou na pláži nebo zimní dovolenou na lyžích? Pak určitě hledáte cestovní pojištění pro každou příležitost. Cestovní pojištění České podnikatelské pojišťovny patří mezi nejlepší na trhu vůbec, pokud jde o možnost výběru jednotlivých pojištěných rizik. Můžete ho uzavřít pohodlně od svého počítače z domova! Stačí zadat data do online kalkulačky a nejvýhodnější pojištění si můžete sami sjednat.

Cestovní pojištění České podnikatelské pojišťovny – na lyže i k moři!
4 minuty čtení
Nezařazeno

Co vám nabídne pojištění České podnikatelské pojišťovny?

Pojištění musí být variabilní a vyhovět všem Vašim potřebám! Ať už cestujete s rodinou, přáteli nebo sami. Nemusíte  objednávat a platit za něco, co vlastně vůbec nevyužijete a nechcete.

U cestovního pojištění České podnikatelské pojišťovny máte proto na výběr ze dvou limitů plnění pro pojištění léčebných výloh v Evropě (2 000 000 Kč nebo 4 000 000 Kč) a dva limity pokud jde o pojištění pro mimoevropské země (3 000 000 Kč nebo 5 000 000 Kč):

  • STANDARD
  • NADSTANDARD

Sjednejte smlouvu pro turistickou nebo pracovní cestu; rizikový, rekreační nebo zimní sport. Pojistěte se až na rok. Uzavřít pojištění nelze pro osoby starší 79 let ani profesionální sport.

V ceně jen co potřebujete!

S cestovním pojištěním Česká podnikatelské pojišťovny získáte k pojištění léčebných výloh možnost využít nonstop asistenční službu. Právě asistenční služba je tím, na koho se během pobytu v zahraničí, v případě vážných problémů nebo zdravotních komplikací, můžete v češtině obrátit.

Chcete se na dovolené užít rekreační sport? Na pojistnou událost při jeho provozování se smlouva vztahuje automaticky. Jedná se o sporty bezkontaktní, sporty bez použití motorového nářadí, sporty bez využití přírodních živlů, sporty kde je možné využít ovladatelné prvky pro rychlost, směr a zastavení, sporty provozované výhradně na zemském povrchu nebo vodní hladině.

Zvolte pojištěná rizika!

S cestovním pojištěním Česká podnikatelské pojišťovny máte možnost zvolit pojištění jednotlivých rizik:vyplatí se sjednat pojištění úrazu a pojištění odpovědnosti za způsobené škody. Hodit se Vám ale může také pojištění Vašich zavazadel nebo stornopoplatků zájezdu.

Pojištění můžete sjednat i pro sporty s vyšší rizikovostí (např. pravidly povolen fyzický kontakt, motorové sporty a sporty využívající přírodní živly) aprovozování sportů v rámci veřejně organizovaných soutěží a závodů (včetně tréninků).Extrémní a adrenalinové sporty a provozování sportů na místech k tomu neurčených není možné pojistit.

Pojištění online je nelevnější!

Sjednání online vám ušetří návštěvu v pojišťovně! Objednejte si cestovní pojištění České podnikatelské pojišťovny přes online kalkulačku Porovnej24.cz levněji!

Podle délky cesty, země kam jedete a pojištěných osob, Vám kalkulačka  srovná nejlepší produkty pojištění. Následně stačí z přehledné nabídky vybrat nejvýhodnější produkt a objednat. Zadáváte pouze běžné údaje o cestujících a cestě. Přejeme krásnou dovolenou!

Získejte levnější povinné ručení a ušetřete až 75 % z běžné ceny!

SPOČÍTAT

Mohlo by vás zajímat

thumb
SPZ na přání 2021: Cena a pravidla
5.3.2021

Od ledna 2016 je možné žádat o státní poznávací značku (SPZ) na přání. Aktuálně už je vydáno kolem 16 000 SPZ na přání. Oficiálně se používá výraz registrační značka na přání, tedy RZNP. Přemýšlíte, že byste si automobil také vyzdobili značkou na přání?…

thumb
Řešení pro malé byty: Inspirace, jak čarovat s prostorem
4.3.2021

Někomu se podaří koupě úžasného apartmánu s pokoji o velikosti tanečních sálů, jiný se musí tísnit v miniaturním bytě. Přesto si obyvatelé tak odlišných obydlí můžou užívat stejnou míru komfortu. Nevěříte? Klíč je v chytrém řešení pro malé byty.

thumb
Nejlevnější elektromobily na světě 2021
3.3.2021

Dříve byly elektromobily něčím, v čem se vozilo jen pár nadšenců. V současnosti jde však nejen o průkopnická vozidla, ale o stále běžnější dopravní prostředek, který spousta z nás denně využívá. Uvažujete nad tím, že byste si sami nějaký elektromobil…

thumb
Jak na výpočet ceny plynu?
2.3.2021

Výpočet ceny plynu se na první pohled může zdát komplikovaný. Ale není. Stačí znát základní informace o vašem bydlení a vědět, jak si pomoci. Orientační cena plynu je skvělým pomocníkem při volbě nového dodavatele nebo při přechodu na plyn z vytápění…