Menu

Cestovní pojištění České podnikatelské pojišťovny – na lyže i k moři!

3.10.2012

Chcete si užít bezstarostnou letní dovolenou na pláži nebo zimní dovolenou na lyžích? Pak určitě hledáte cestovní pojištění pro každou příležitost. Cestovní pojištění České podnikatelské pojišťovny patří mezi nejlepší na trhu vůbec, pokud jde o možnost výběru jednotlivých pojištěných rizik. Můžete ho uzavřít pohodlně od svého počítače z domova! Stačí zadat data do online kalkulačky a nejvýhodnější pojištění si můžete sami sjednat.

Cestovní pojištění České podnikatelské pojišťovny – na lyže i k moři!
4 minuty čtení
Nezařazeno

Co vám nabídne pojištění České podnikatelské pojišťovny?

Pojištění musí být variabilní a vyhovět všem Vašim potřebám! Ať už cestujete s rodinou, přáteli nebo sami. Nemusíte  objednávat a platit za něco, co vlastně vůbec nevyužijete a nechcete.

U cestovního pojištění České podnikatelské pojišťovny máte proto na výběr ze dvou limitů plnění pro pojištění léčebných výloh v Evropě (2 000 000 Kč nebo 4 000 000 Kč) a dva limity pokud jde o pojištění pro mimoevropské země (3 000 000 Kč nebo 5 000 000 Kč):

  • STANDARD
  • NADSTANDARD

Sjednejte smlouvu pro turistickou nebo pracovní cestu; rizikový, rekreační nebo zimní sport. Pojistěte se až na rok. Uzavřít pojištění nelze pro osoby starší 79 let ani profesionální sport.

V ceně jen co potřebujete!

S cestovním pojištěním Česká podnikatelské pojišťovny získáte k pojištění léčebných výloh možnost využít nonstop asistenční službu. Právě asistenční služba je tím, na koho se během pobytu v zahraničí, v případě vážných problémů nebo zdravotních komplikací, můžete v češtině obrátit.

Chcete se na dovolené užít rekreační sport? Na pojistnou událost při jeho provozování se smlouva vztahuje automaticky. Jedná se o sporty bezkontaktní, sporty bez použití motorového nářadí, sporty bez využití přírodních živlů, sporty kde je možné využít ovladatelné prvky pro rychlost, směr a zastavení, sporty provozované výhradně na zemském povrchu nebo vodní hladině.

Zvolte pojištěná rizika!

S cestovním pojištěním Česká podnikatelské pojišťovny máte možnost zvolit pojištění jednotlivých rizik:vyplatí se sjednat pojištění úrazu a pojištění odpovědnosti za způsobené škody. Hodit se Vám ale může také pojištění Vašich zavazadel nebo stornopoplatků zájezdu.

Pojištění můžete sjednat i pro sporty s vyšší rizikovostí (např. pravidly povolen fyzický kontakt, motorové sporty a sporty využívající přírodní živly) aprovozování sportů v rámci veřejně organizovaných soutěží a závodů (včetně tréninků).Extrémní a adrenalinové sporty a provozování sportů na místech k tomu neurčených není možné pojistit.

Pojištění online je nelevnější!

Sjednání online vám ušetří návštěvu v pojišťovně! Objednejte si cestovní pojištění České podnikatelské pojišťovny přes online kalkulačku Porovnej24.cz levněji!

Podle délky cesty, země kam jedete a pojištěných osob, Vám kalkulačka  srovná nejlepší produkty pojištění. Následně stačí z přehledné nabídky vybrat nejvýhodnější produkt a objednat. Zadáváte pouze běžné údaje o cestujících a cestě. Přejeme krásnou dovolenou!

Získejte levnější povinné ručení a ušetřete až 75 % z běžné ceny!

SPOČÍTAT

Mohlo by vás zajímat

thumb
Vyplatí se prodloužená záruka ke zboží?
21.10.2020

Půl roku si usilovně šetříte na extrémně drahý produkt. „To ale bude kvalita, vydrží mi to alespoň pět let.“ Myslíte si, když vyskládáváte velký počet bankovek u pokladny. A poté se onen zázrak pokazí přesně týden po záruční lhůtě. Určitým opatřením proti…

thumb
10 tipů, jak efektivně ušetřit peníze z výplaty a nestrádat
20.10.2020

Peníze jsou běžnou součástí našich životů, a abychom je mohly efektivně využívat, musíme s nimi také umět hospodařit. Jestli se vám nedaří za měsíc uspořit skoro nic, možná nastal čas na změnu přístupu. Připravili jsme pro vás osvědčené triky na šetření…

thumb
Rozumná půjčka? Využijte předvánoční akce bank.
19.10.2020

Nákup vysněných vánočních dárků u někoho naráží na finanční limity. Banky na toto volání slyší a klientům vycházejí vstříc s nabídkou výhodnějších předvánočních půjček. Vše má ale jasně daná pravidla a výhodnější předvánoční půjčka je dostupná jen při…

thumb
Vánoční dárky pro muže: 15 zaručených tipů, co nezklamou
16.10.2020

Krásnou součástí Vánoc je, že můžeme obdarovat své blízké a udělat jim radost. Připravili jsme pro vás inspiraci na dárky, kterými jistě potěšíte muže ve svém okolí.