Menu
Místo, které je
přesně pro vás
Všechny vaše kalkulace, smlouvy a
údaje máte v klientské zóně
Stačí jen použít e-mail,
který jste zadali při srovnání
Doporuč a získej!
Pošlete to dál a vydělejte
Sdílejte svůj
odkaz
Kamarád
ušetří
Získá bonus
200 Kč
A vy vyděláte
peníze

Cestovní pojištění ISIC

12.9.2013

Že je studentský život veselý, potvrdí každý, kdo studoval na vysoké škole. Spousta času a málo závazků přímo vybízí k cestování. 

  cestovní pojištění   Srovnat ceny cestovního pojištění

Cestovní pojištění ISIC
2 minuty čtení
Cestovní pojištění

A co teprve možnosti studia v zahraničí, které byly dřív těžko myslitelné. Ale i pro studenty se vyplatí mít kvalitní cestovní pojištění, protože pobyt v cizině je drahý i pro už tak prázdnou studentskou kapsu. A málokdo by chtěl dát veškeré své finance třeba jen za obyčejnou návštěvu zubaře.

Pro velkou část studentů bude logickou první volbou pojištění, kde využijí maximum výhod, které jim studentský stav nabízí. Nejčastěji bývají spojené s držením platné studentské karty ISIC. Jediným oficiálním pojištěním ke kartám ISIC je pojištění Uniqa, které poskytuje stejnojmenná pojišťovna. Platí po celém světě, zahrnuje asistenční služby a kryje výdaje vždy po dobu 45 dní od opuštění České republiky. Podle typu nabízí limit plnění až 4.000.000 Kč i pojištění na vybrané nebezpečné sporty.

Jaké jsou výhody cestovního pojištění ISIC?

  • Úhrada veškerých výloh do výše sjednaného limitu
  • Vybrané varianty platí pro sjezdové lyžování a snowboarding
  • Pojištění platí až 16 měsíců
  • Platí pro opakované výjezdy

Jak vybrat nejvýhodnější cestovní pojištění pro studenty?

Přemýšlíte o uzavření cestovního pojištění na ISIC kartu? Vyzkoušejte srovnání cestovního pojištění na Porovnej24.cz a přesvědčte se, jestli je cestovní pojištění ISIC pro Vás to nejlevnější a nejvýhodnější. Na serveru Porovnej24.cz nelze aktuálně cestovní pojištění ISICuzavřít, ale věříme, že si u nás na cestu do zahraničí vyberete ještě výhodnější pojištění.

Získejte levnější povinné ručení a ušetřete až 75 % z běžné ceny!

SPOČÍTAT

Mohlo by vás zajímat

thumb
Kolik stojí dálniční známka? ČR, Slovensko, Rakousko, Německo a další často navštěvované země
29.5.2020

Připravili jsme pro vás přehled cen dálničních známek v často navštěvovaných evropských zemích. Také vám poradíme, kde je můžete sehnat, a na co si dát případně pozor.

thumb
10 technologických vychytávek do auta, bez kterých se letos neobejdete
28.5.2020

Vyrazit na dovolenou autem bude možná letos populárnější než kdy před tím. Jistě, moderní auta jsou pohodlná sama o sobě. Ale co si cestu ještě více zpříjemnit. Nakonec, pokud se řidič cítí dobře, snižuje se také riziko pochybení. Máme pro vás pár…

thumb
10 doplňků do auta pro děti, které ocení i rodiče
27.5.2020

Prohlédněte si přehled užitečných vychytávek pro malé i větší děti. Oceníte je při každé cestě autem, i když bude krátká.

thumb
Bezpečná sedadla v automobilu, letadle a autobuse - kam si ideálně sednout?
26.5.2020

Poradíme vám, jaká sedadla jsou v různých dopravních prostředcích nejbezpečnější. Pokud se posadíte právě na ně, snižujete riziko, které vám hrozí v případě dopravní nehody.