Menu
Místo, které je
přesně pro vás
Všechny vaše kalkulace, smlouvy a
údaje máte v klientské zóně
Stačí jen použít e-mail,
který jste zadali při srovnání
Doporuč a získej!
Pošlete to dál a vydělejte
Sdílejte svůj
odkaz
Kamarád
ušetří
Získá bonus
200 Kč
A vy vyděláte
peníze

Cestovní pojištění Slavia – levný klid na Vaší dovolené!

3.10.2012

Klidné cestování za pár korun? Pokud hledáte výhodné cestovní pojištění, pak jste tu správně. Cestovní pojištění Slavia patří mezi nejlevnější produkty na trhu a můžete ho pohodlně sjednat z domova! Online kalkulačka pojištění Vám jednoduše umožní objednat tu smlouvu za nejlepší cenu.

Cestovní pojištění Slavia – levný klid na Vaší dovolené!
3 minuty čtení
Nezařazeno

Co vám nabídne pojištění Slavia?

Ať už cestujete k moři nebo na hory, vždy je výhodné poskládat si pojištění z požadovaných rizik. Nemusíte  objednávat nic, co nepotřebujete. Zaplaťte jen to, co chcete. Vytvořte si pojištění na míru!

Cestovní pojištění Slavia Vám nabídne pouze základní limit plnění pro pojištění léčebných výloh (1 250 000 Kč pro Evropu a 1 800 000 Kč pro mimoevropské země). Cestovní pojištění Slavia je možné sjednat jako:

  • Krátkodobé – dovolená s maximální délkou trvání do 90 dnů.
  • Dlouhodobé– pobyt v zahraničí až na 1 rok.

Pojistěte se pro turistickou nebo pracovní cestu a osoby do 70 let věku. Pokud je cílem Vaší dovolené sport, připojistěte si rizikovou nebo zimní sportovní činnost. Cestovní pojištění s nízkou cenou tak přispěje ke klidu a pohodě při všech aktivitách.

Levněji, jednoduše a výhodně!

S cestovním pojištěním Slavia získáte jednoduše možnost zvolit rizika na míru za nízkou cenu a nonstop asistenční službu, která poradí a zorganizuje lékařskou pomoc v zahraničí.  Výhodou je komunikace v češtině.

Při uzavření cestovního pojištění máte v ceně pojistné události při náhodných rekreačních sportovních aktivitách, kterými jsou například plavání, běh nebo jízda na kole.

Poskládejte si rizika pojištění

Co všechno si můžete k cestovnímu pojištění Slavia objednat? K základnímu pojištění léčebných výloh a asistenčních služeb si můžete zvolit pojištění úrazu, pojištění zavazadel nebo pojištění odpovědnosti za způsobené škody na zdraví a na majetku.

Plánujete zimní dovolenou nebo sportovní pobyt? Pokud plánujete sport jako cíl Vaší cesty, je třeba sjednat připojištění pro sportovní činnost.

S cestovním pojištěním online a ušetříte!

Sjednání online vám ušetří mnoho času a peněz! Objednejte si cestovní pojištění Slavia přes online kalkulačku Porovnej24.cz se slevou 38 %!

Objednejte cestovní pojištění pomocí online kalkulačky a uzavřete nejvýhodnější produkt jednoduše. Zadáte pouze základní data o pojišťovaných osobách a o cestě (místo, délka cesty). Kalkulačka porovná různé nabídky produktů a doporučí vám nejlevnější pojištění. Můžete okamžitě zaplatit převodem, obratem obdržíte email s pojistnou smlouvou a asistenční kartičkou a můžete vyrazit na dovolenou!

Získejte levnější povinné ručení a ušetřete až 75 % z běžné ceny!

SPOČÍTAT

Mohlo by vás zajímat

thumb
Koronavirus a životní pojištění: jak se různé pojišťovny staví k této situaci?
6.4.2020

Současná pandemie zasáhla do životů mnoha lidí. Něktří lidé se dostali do nepříjemné situace kvůli tomu, že se tímto onemocněním nakazili, nebo jim byla nařízena povinná karanténa z důvodu, že přišli do kontaktu s rizikovou osobou. Jak v těchto případech…

thumb
Koronavirus - na co máte v dnešní době nárok jako zaměstnanec nebo OSVČ?
1.4.2020

Současná situace zasáhla nás všechny. Ať už jste zaměstnanec či živnostník pobývající doma s dítětem, majitel provozovny či podnikatel zaměstnávajíci lidi, opatření proti koronaviru výrazně ovlivnila váš život. Dobrou zprávou však je, že na tuto situaci…

thumb
Stravováním proti koronaviru, aneb jak zvýšit svou imunitu
31.3.2020

O koronaviru zatím víme to, že je nebezpečný pro starší osoby a lidi s narušenou imunitou. Nechcete patřit mezi ty, kteří mají křehkou imunitu a jsou tudíž k nákaze náchylnější? V tomto článku vám poradíme, jak posílit své tělo a snížit riziko onemocnění…

thumb
Nové dálnice a rekonstrukce D1, aneb jaká je nyní situace na českých komunikacích
27.3.2020

Zajímá vás, jaké změny vás letos čekají na českých dálnicích? Plánují se velké stavební úpravy na D1 i stavba nových úseků dálnic. Zjistěte, jaké úseky budou nově zprovozněny i kde na vás můžou čekat uzavírky a časové zdržení.