Menu
Místo, které je
přesně pro vás
Všechny vaše kalkulace, smlouvy a
údaje máte v klientské zóně
Stačí jen použít e-mail,
který jste zadali při srovnání
Doporuč a získej!
Pošlete to dál a vydělejte
Sdílejte svůj
odkaz
Kamarád
ušetří
Získá bonus
200 Kč
A vy vyděláte
peníze

Co vám nabídne cestovní pojištění AXA ASSISTANCE?

3.10.2012

Cestovní pojištění AXA ASSISTANCE vyhoví i požadavkům těch nejnáročnějších cestovatelů! Ať už cestujete sami nebo s dětmi, plánujete sportovní či relaxační dovolenou, můžete si zvolit minimalistický balíček za pár korun nebo maximální ochranu s exkluzivními limity plnění a rozsahem krytí. Zaplaťte si kvalitní ochranu.

Co vám nabídne cestovní pojištění AXA ASSISTANCE?
4 minuty čtení
Nezařazeno

U cestovního pojištění AXA ASSISTANCE máte proto na výběr ze tří limitů plnění pro pojištění léčebných výloh (1 500 000 Kč, 2 500 000 Kč nebo pojištění bez limitu) a tři různé rozsahy pojištěných rizik:

  • REFERENCE
  • KOMFORT
  • EXCELENT

Můžete se pojistit pro turistickou nebo pracovní cestu, provozování rizikového nebo organizovaného sportu. Cestovní pojištění lze uzavřít i ze zahraničí a může být platné již v den uzavření smlouvy. Dlouhodobé cestovní pojištění pro cesty nad 91 dní lze sjednat pro osoby do 69 let.

Výhody jsou součástí pojištění!

S cestovním pojištěním AXA ASSISTANCE získáte hned několik výhod v ceně: především je to nonstop asistenční služba, která vám pomůže najít místního lékaře či nemocnici a vše zařídit. Na základě znalosti místních poměrů, poradí a vysvětlí – samozřejmě v češtině. V ceně nejvyšší varianty pojištění EXCELENT Vás nepřekvapí ani předčasný návrat, zpoždění letu, zpoždění zavazadel, právní spor v zahraničí či nevyužití dovolené. Pojistná ochrana této varianty pojištění je opravdu maximalistická.

Chcete si na dovolené užít rekreačně zasportovat nebo poznávat památky? Pojistná událost při provozování rekreačních sportů bude automaticky součástí vašeho pojištění.

Pojištění v základní nejlevnější nabídce nebo v exkluzivním krytí

Co všechno máte pojištěno jako součást cestovního pojištění AXA ASSISTANCE? Kromě standardních rizik - pojištění úrazu, zavazadel nebo pojištění odpovědnosti za způsobené škody (obzvlášť se vyplatí na cestách s dětmi), která jsou součástí produktů cestovního pojištění KOMFORT a EXKLUZIV, je součástí pojistné ochrany ve variantě pojištění EXCELENT i pojištění zpoždění zavazadel a letu, nevyužité dovolené či právního sporu.

Pokud aktivněji sportujete, s připojištěním rizikových sportů získáte navíc pojištění pro extrémní a adrenalinové sporty, veřejné sportovní soutěže nebo zimní sporty.

Uzavřete cestovní pojištění online a ušetřete!

Sjednání pojištění online vám ušetří Váš čas i peníze! Objednejte si cestovní pojištění AXA ASSISTANCE  přes online kalkulačku Porovnej24.cz a ušetříte 50 % z ceny!

Srovnání a uzavření smlouvy o cestovním pojištění je jednoduché a rychlé. Potřebujete znát pouze základní data o pojišťovaných osobách a o cestě (místo, délka cesty). Kalkulačka porovná nabídky pojištění na základě požadovaných parametrů a doporučí vám nejvýhodnější produkt. Ten můžete okamžitě zaplatit online a po doručení pojistné smlouvy na váš e-mail jste pojištěni!

Získejte levnější povinné ručení a ušetřete až 75 % z běžné ceny!

SPOČÍTAT

Mohlo by vás zajímat

thumb
Nové dálnice a rekonstrukce D1, aneb jaká je nyní situace na českých komunikacích
27.3.2020

Zajímá vás, jaké změny vás letos čekají na českých dálnicích? Plánují se velké stavební úpravy na D1 i stavba nových úseků dálnic. Zjistěte, jaké úseky budou nově zprovozněny i kde na vás můžou čekat uzavírky a časové zdržení.

thumb
Koronavirus rapidně mění realitní trh. Dočkáme se levnějších nájmů, bytů a hypoték?
26.3.2020

Koronavirová pandemie citelně zasáhla nejen do našich každodenních životů, ale i do ekonomického dění. Portály s bydlením se překotně plní novými nabídkami na pronájem. Jaký to může mít vliv na výši nájmů, cen bytů a úrokové sazby hypoték?

thumb
Jak se bránit zneužití platební karty
25.3.2020

Na vaše pečlivě naspořené úspory může číhat nebezpečí. Přestože současné bankovní systémy jsou vysoce propracované a snaží se co nejvíc eliminovat riziko zneužití platební karty, nejsou zcela imunní vůči lidskému pochybení na straně klienta. V tomto…

thumb
Má váš dům energetický štítek? V jakých případech jej budete potřebovat
23.3.2020

Co to vůbec energetický štítek je a co vám napoví o dané budově? Možná jste už slyšeli o tom, že jednotlivé budovy se dělí podle energetických tříd. Pokud v této oblasti poněkud tápete, přečtěte si náš přehledný manuál, týkajícící se energetických štítků.