Menu
Místo, které je
přesně pro vás
Všechny vaše kalkulace, smlouvy a
údaje máte v klientské zóně
Stačí jen použít e-mail,
který jste zadali při srovnání
Doporuč a získej!
Pošlete to dál a vydělejte
Sdílejte svůj
odkaz
Kamarád
ušetří
Získá bonus
200 Kč
A vy vyděláte
peníze

Co vám nabídne cestovní pojištění AXA ASSISTANCE?

3.10.2012

Cestovní pojištění AXA ASSISTANCE vyhoví i požadavkům těch nejnáročnějších cestovatelů! Ať už cestujete sami nebo s dětmi, plánujete sportovní či relaxační dovolenou, můžete si zvolit minimalistický balíček za pár korun nebo maximální ochranu s exkluzivními limity plnění a rozsahem krytí. Zaplaťte si kvalitní ochranu.

Co vám nabídne cestovní pojištění AXA ASSISTANCE?
4 minuty čtení
Nezařazeno

U cestovního pojištění AXA ASSISTANCE máte proto na výběr ze tří limitů plnění pro pojištění léčebných výloh (1 500 000 Kč, 2 500 000 Kč nebo pojištění bez limitu) a tři různé rozsahy pojištěných rizik:

  • REFERENCE
  • KOMFORT
  • EXCELENT

Můžete se pojistit pro turistickou nebo pracovní cestu, provozování rizikového nebo organizovaného sportu. Cestovní pojištění lze uzavřít i ze zahraničí a může být platné již v den uzavření smlouvy. Dlouhodobé cestovní pojištění pro cesty nad 91 dní lze sjednat pro osoby do 69 let.

Výhody jsou součástí pojištění!

S cestovním pojištěním AXA ASSISTANCE získáte hned několik výhod v ceně: především je to nonstop asistenční služba, která vám pomůže najít místního lékaře či nemocnici a vše zařídit. Na základě znalosti místních poměrů, poradí a vysvětlí – samozřejmě v češtině. V ceně nejvyšší varianty pojištění EXCELENT Vás nepřekvapí ani předčasný návrat, zpoždění letu, zpoždění zavazadel, právní spor v zahraničí či nevyužití dovolené. Pojistná ochrana této varianty pojištění je opravdu maximalistická.

Chcete si na dovolené užít rekreačně zasportovat nebo poznávat památky? Pojistná událost při provozování rekreačních sportů bude automaticky součástí vašeho pojištění.

Pojištění v základní nejlevnější nabídce nebo v exkluzivním krytí

Co všechno máte pojištěno jako součást cestovního pojištění AXA ASSISTANCE? Kromě standardních rizik - pojištění úrazu, zavazadel nebo pojištění odpovědnosti za způsobené škody (obzvlášť se vyplatí na cestách s dětmi), která jsou součástí produktů cestovního pojištění KOMFORT a EXKLUZIV, je součástí pojistné ochrany ve variantě pojištění EXCELENT i pojištění zpoždění zavazadel a letu, nevyužité dovolené či právního sporu.

Pokud aktivněji sportujete, s připojištěním rizikových sportů získáte navíc pojištění pro extrémní a adrenalinové sporty, veřejné sportovní soutěže nebo zimní sporty.

Uzavřete cestovní pojištění online a ušetřete!

Sjednání pojištění online vám ušetří Váš čas i peníze! Objednejte si cestovní pojištění AXA ASSISTANCE  přes online kalkulačku Porovnej24.cz a ušetříte 50 % z ceny!

Srovnání a uzavření smlouvy o cestovním pojištění je jednoduché a rychlé. Potřebujete znát pouze základní data o pojišťovaných osobách a o cestě (místo, délka cesty). Kalkulačka porovná nabídky pojištění na základě požadovaných parametrů a doporučí vám nejvýhodnější produkt. Ten můžete okamžitě zaplatit online a po doručení pojistné smlouvy na váš e-mail jste pojištěni!

Získejte levnější povinné ručení a ušetřete až 75 % z běžné ceny!

SPOČÍTAT

Mohlo by vás zajímat

thumb
To nejlepší z českého Instagramu: Podívejte se na 15 nejsledovanějších účtů
4.6.2020

Na Instagramu můžete sledovat celou řadu účtů, od celebrit přes vzdělávací kanály a influencery. Mezi českými účty patří mezi nejsledovanější především známé osobnosti.

thumb
Řidiči pozor! Zelené karty se mění na bílé!
3.6.2020

Od 1. července můžete od své pojišťovny obdržet povinné ručení, které již nebude zelené, ale bílé. Prozradíme vám, co tato změna znamená, a ve kterých státech budete moci bílou kartu využít.

thumb
15 luxusních obytných vozů z Ameriky. Vybrali byste si?
2.6.2020

Připravili jsme pro vás přehled obytných vozů, se kterými se každá dovolená či výlet změní v nezapomenutelný zážitek.

thumb
Kde a proč koupit elektromobil? Včetně seznamu nejoblíbenějších značek
1.6.2020

Popularita elektromobilů v Česku stoupá jen velmi zvolna. Přece jen, pořád se na tahle auta díváme tak trochu s nedůvěrou. Uvidíme, jestli uvedení elektromobilů Škoda na náš trh tento přístup změní. Doufejme, že ano. Protože kdo si elektromobil vyzkouší,…