Menu
Místo, které je
přesně pro vás
Všechny vaše kalkulace, smlouvy a
údaje máte v klientské zóně
Stačí jen použít e-mail,
který jste zadali při srovnání
Doporuč a získej!
Pošlete to dál a vydělejte
Sdílejte svůj
odkaz
Kamarád
ušetří
Získá bonus
200 Kč
A vy vyděláte
peníze

Plyn od CENTROPOL ENERGY, a.s.

17.12.2012

Zajímá vás, jak snížit náklady na dodávky zemního plynu? Plyn u CENTROPOL ENERGY můžete mít až o 10 % levnější!

plyn  Srovnejte ceny plynu

 

Plyn od CENTROPOL ENERGY, a.s.
2 minuty čtení
Plyn

CENTROPOL ENERGY, a. s. působí na trhu se zemním plynem od roku 2009. Odběrateli jsou především domácnosti, které tvoří více než 80 procent zákazníků, mezi další však patří také obce, organizace státní správy či malé a střední firmy. Díky zkušenému týmu je CENTROPOL ENERGY schopna, kromě nízkých cen za plyn, poskytnout také kvalitní služby a péči na vysoké úrovni.

Výhody dodavatele plynu CENTROPOL ENERGY

  • Dodavatel plynu CENTROPOL ENERGY garantuje svým zákazníkům nižší cenu, než má dominantní dodavatel v příslušném distribučním území.
  • V případě jakékoliv poruchy plynoměru se neváhejte obrátit na NONSTOP pohotovostní servis na telefonním čísle 1239.
  • Dobře víme, že změna dodavatele je mnohdy běh na dlouhou trať. My vám práci však chceme maximálně ulehčit. Na základě plné moci za vás tedy vše potřebné vyřídíme.
  • Společnost CENTROPOL ENERGY je druhým největším alternativním dodavatelem zemního plynu v České republice.
  • Hrajeme se zákazníky fér hru. Tudíž u nás nehrozí žádné skryté poplatky v podobě aktivačních či deaktivačních poplatků.

Smlouvu o dodávce plynu mohou naši zákazníci uzavřít na dobu určitou i neurčitou. Každá forma s sebou nese řadu výhod, záleží tedy pouze na vás, čemu dáte přednost.

Jak změnit dodavatele plynu na CENTROPOL ENERGY

Využijte naše nezávislé srovnání cen plynu a vyberte nejlepšího dodavatele plynu právě pro vás! Jestli jím bude CENTROPOL ENERGY nebo jiný dodavatel, to už záleží jen na vás.

Mohlo by vás zajímat

thumb
Co dělat, když nový majitel nepřepíše auto na sebe?
25.5.2020

Prodali jste své auto, ale nový majitel jej na sebe nechce přepsat? Poradíme vám, jak v takové situaci postupovat. A ideálně, jak jí zcela předejít.

thumb
Povinné ručení jde uzavřít i na příbuznou osobu. Jak na POV, když je pojistník odlišný od majitele?
22.5.2020

I když se to zdá přitažené za vlasy, povinné ručení jde podle zákona sjednat i na osobu, která není přímo vlastníkem vozidla. Této možnosti využívají hlavně mladí řidiči, kteří se běžně potýkají s vyššími cenami za povinné ručení, protože je pojišťovny…

thumb
Nejpopulárnější barva auta. Jak si vedou Češi v porovnání se světem?
21.5.2020

Jaká je vaše nejoblíbenější barva? A jaká je barva vašeho auta? Shodují se? Pokud ano, pak budete jedni z mála majitelů aut, u kterých k této shodě došlo.

thumb
Do čeho investovat malé částky? Aktuální trendy a tipy na investice od 2000 Kč
20.5.2020

Mnohým lidem slovo investice zní jako pojem ze sci-fi světa. Takového, ve kterém podnikatelé v luxusních oblecích odkládají statisíce korun s rizikem, že se s nimi případně už nikdy nemusí setkat. Investování však není jen pro boháče a zhodnotit vaše…