Menu
Místo, které je
přesně pro vás
Všechny vaše kalkulace, smlouvy a
údaje máte v klientské zóně
Stačí jen použít e-mail,
který jste zadali při srovnání
Doporuč a získej!
Pošlete to dál a vydělejte
Sdílejte svůj
odkaz
Kamarád
ušetří
Získá bonus
200 Kč
A vy vyděláte
peníze

Plyn od CENTROPOL ENERGY, a.s.

17.12.2012

Zajímá vás, jak snížit náklady na dodávky zemního plynu? Plyn u CENTROPOL ENERGY můžete mít až o 10 % levnější!

plyn  Srovnejte ceny plynu

 

Plyn od CENTROPOL ENERGY, a.s.
2 minuty čtení
Plyn

CENTROPOL ENERGY, a. s. působí na trhu se zemním plynem od roku 2009. Odběrateli jsou především domácnosti, které tvoří více než 80 procent zákazníků, mezi další však patří také obce, organizace státní správy či malé a střední firmy. Díky zkušenému týmu je CENTROPOL ENERGY schopna, kromě nízkých cen za plyn, poskytnout také kvalitní služby a péči na vysoké úrovni.

Výhody dodavatele plynu CENTROPOL ENERGY

  • Dodavatel plynu CENTROPOL ENERGY garantuje svým zákazníkům nižší cenu, než má dominantní dodavatel v příslušném distribučním území.
  • V případě jakékoliv poruchy plynoměru se neváhejte obrátit na NONSTOP pohotovostní servis na telefonním čísle 1239.
  • Dobře víme, že změna dodavatele je mnohdy běh na dlouhou trať. My vám práci však chceme maximálně ulehčit. Na základě plné moci za vás tedy vše potřebné vyřídíme.
  • Společnost CENTROPOL ENERGY je druhým největším alternativním dodavatelem zemního plynu v České republice.
  • Hrajeme se zákazníky fér hru. Tudíž u nás nehrozí žádné skryté poplatky v podobě aktivačních či deaktivačních poplatků.

Smlouvu o dodávce plynu mohou naši zákazníci uzavřít na dobu určitou i neurčitou. Každá forma s sebou nese řadu výhod, záleží tedy pouze na vás, čemu dáte přednost.

Jak změnit dodavatele plynu na CENTROPOL ENERGY

Využijte naše nezávislé srovnání cen plynu a vyberte nejlepšího dodavatele plynu právě pro vás! Jestli jím bude CENTROPOL ENERGY nebo jiný dodavatel, to už záleží jen na vás.

Mohlo by vás zajímat

thumb
Finanční zajištění na stáří, aneb jak se mít na stará kolena dobře
7.4.2020

Máte strach, že se vaše generace starobního důchodu nedožije a bude odkázána na své vlastní finanční prostředky? Pokud máte obavy o svou budoucnost, začněte ji aktivně řešit už nyní.

thumb
Koronavirus a životní pojištění: jak se různé pojišťovny staví k této situaci?
6.4.2020

Současná pandemie zasáhla do životů mnoha lidí. Něktří lidé se dostali do nepříjemné situace kvůli tomu, že se tímto onemocněním nakazili, nebo jim byla nařízena povinná karanténa z důvodu, že přišli do kontaktu s rizikovou osobou. Jak v těchto případech…

thumb
Koronavirus - na co máte v dnešní době nárok jako zaměstnanec nebo OSVČ?
1.4.2020

Současná situace zasáhla nás všechny. Ať už jste zaměstnanec či živnostník pobývající doma s dítětem, majitel provozovny či podnikatel zaměstnávajíci lidi, opatření proti koronaviru výrazně ovlivnila váš život. Dobrou zprávou však je, že na tuto situaci…

thumb
Stravováním proti koronaviru, aneb jak zvýšit svou imunitu
31.3.2020

O koronaviru zatím víme to, že je nebezpečný pro starší osoby a lidi s narušenou imunitou. Nechcete patřit mezi ty, kteří mají křehkou imunitu a jsou tudíž k nákaze náchylnější? V tomto článku vám poradíme, jak posílit své tělo a snížit riziko onemocnění…