Menu
Místo, které je
přesně pro vás
Všechny vaše kalkulace, smlouvy a
údaje máte v klientské zóně
Stačí jen použít e-mail,
který jste zadali při srovnání
Doporuč a získej!
Pošlete to dál a vydělejte
Sdílejte svůj
odkaz
Kamarád
ušetří
Získá bonus
200 Kč
A vy vyděláte
peníze

Pojištění auta

22.11.2013

Ročně v Česku policie šetří desítky tisíc nehod, které se stanou v silničním provozu. Dopravní policie tedy každých 6 až 7 minut vyjíždí k novému případu. Celková hmotná škoda vzniklá při dopravních nehodách se pak počítá na miliardy. To jsou varovná čísla, která před každého zodpovědného řidiče kladou otázku, zda se nevyplatí uzavřít správné pojištění auta!

  povinné ručení   Srovnat ceny povinného ručení

Pojištění auta
3 minuty čtení
Užitečné informace pro povinné ručení

Povinné ručení potřebujete

Povinné ručení neboli zákonné pojištění je pojištění odpovědnosti z provozu vozidla. Jedná se o pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou při provozu vozidla. Jinými slovy, z vašeho povinného ručení se hradí škody, které vy během používání motorového vozidla způsobíte někomu jinému. Na jeho majetku, třeba autě, nebo zdraví. Je ze zákona povinné a v případě havárie, kterou způsobíte, nekryje škody na vašem autě!

Co vše kryje havarijní pojištění?

Havarijní pojištění vám zaplatí škody způsobené při nehodě vaším zaviněním a na vašem autě. Kryje ale také škody způsobené živly (třeba bouřkou a krupobitím), vandalismem nebo krádeží. Pojištění auta poskytuje hned několik společností a můžete tak porovnávat desítky jejich nabídek. Ale jak vybrat tu správnou? Tu, co bude nejlevnější a která splní vaše požadavky?

Snadno si ji najdete na našem kalkulátoru havarijního pojištění, které při sjednání na Porovnej24 v průměru šetří 4 250 Kč. Pojištění si můžete online i uzavřít - bez zbytečného papírování. Veškerou administrativu totiž vyřídíme zdarma za Vás a všechny potřebné podklady vám dojdou obratem emailem a poštou.

  povinné ručení   Srovnat ceny povinného ručení

Získejte levnější povinné ručení a ušetřete až 75 % z běžné ceny!

SPOČÍTAT

Mohlo by vás zajímat

thumb
Koronavirus a životní pojištění: jak se různé pojišťovny staví k této situaci?
6.4.2020

Současná pandemie zasáhla do životů mnoha lidí. Něktří lidé se dostali do nepříjemné situace kvůli tomu, že se tímto onemocněním nakazili, nebo jim byla nařízena povinná karanténa z důvodu, že přišli do kontaktu s rizikovou osobou. Jak v těchto případech…

thumb
Koronavirus - na co máte v dnešní době nárok jako zaměstnanec nebo OSVČ?
1.4.2020

Současná situace zasáhla nás všechny. Ať už jste zaměstnanec či živnostník pobývající doma s dítětem, majitel provozovny či podnikatel zaměstnávajíci lidi, opatření proti koronaviru výrazně ovlivnila váš život. Dobrou zprávou však je, že na tuto situaci…

thumb
Stravováním proti koronaviru, aneb jak zvýšit svou imunitu
31.3.2020

O koronaviru zatím víme to, že je nebezpečný pro starší osoby a lidi s narušenou imunitou. Nechcete patřit mezi ty, kteří mají křehkou imunitu a jsou tudíž k nákaze náchylnější? V tomto článku vám poradíme, jak posílit své tělo a snížit riziko onemocnění…

thumb
Nové dálnice a rekonstrukce D1, aneb jaká je nyní situace na českých komunikacích
27.3.2020

Zajímá vás, jaké změny vás letos čekají na českých dálnicích? Plánují se velké stavební úpravy na D1 i stavba nových úseků dálnic. Zjistěte, jaké úseky budou nově zprovozněny i kde na vás můžou čekat uzavírky a časové zdržení.