Menu
Místo, které je
přesně pro vás
Všechny vaše kalkulace, smlouvy a
údaje máte v klientské zóně
Stačí jen použít e-mail,
který jste zadali při srovnání
Doporuč a získej!
Pošlete to dál a vydělejte
Sdílejte svůj
odkaz
Kamarád
ušetří
Získá bonus
200 Kč
A vy vyděláte
peníze

Povinné ručení - kalkulačka vám ušetří tisíce

27.2.2013

Platíte povinné ručení a dosud jste nevyzkoušeli kalkulačku Porovnej24? Pak nejspíš přeplácíte povinné ručení o stovky až tisíce korun ročně.

  povinné ručení   Srovnat ceny povinného ručení

Povinné ručení - kalkulačka vám ušetří tisíce
3 minuty čtení
Užitečné informace pro povinné ručení

Server Porovnej24 pomáhá lidem snížit pravidelné výdaje za energie (plyn, elektřina), za pojištění (cestovní pojištění, pojištění vozu) a půjčky (hypotéky, úvěry). Princip, jak ušetřit je u všech produktů podobný. Do vybrané kalkulačky zadáte vstupní údaje, kalkulačka spočítá, kolik zaplatíte kterému dodavateli či finančnímu ústavu a přidá informaci o podmínkách uzavření smlouvy. Na vás je jen výběr nejvýhodnější varianty a doplnění potřebných údajů, abychom za vás mohli vyřídit papírování. Například u cestovního pojištění můžete rovnou pojištění i zaplatit a obratem obdržíte smlouvu na email.

Kalkulačka povinného ručení

Povinné ručení - náhled formuláře

Pokud vlastníte automobil, jiný vůz, motocykl či přívěs a dosud jste nevyzkoušeli kalkulačku povinného ručení, nejspíš přeplácíte povinné ručení o stovky až tisíce korun ročně. Vyzkoušejte srovnání cen povinného ručení a přesvěčte se, že za povinné ručení můžete platit výrazně méně, než platíte nyní.

Kalkulačka povinného ručení nabízí kromě srovnání cenových nabídek pro rok 2013 od všech českých pojišťoven i výpočet bonusu, který pojišťovny dávají spolehlivým řidičům. Bonus získáte nejen za to, že jezdíte bezpečně a že jste dosud nezpůsobili žádnou nehodu. Pojišťovny totiž přiděluji bonusy i za dobu, po kterou jste platili předchozí pojistku. Bonus tak můžete získat i když máte za sebou nějakou nehodu.

Bonusy a výhody naší kalkulačky

Hlavní výhody kalkulačky povinného ručení Porovnej24 jsou:

  • Porovnání 534 nabídek.
  • Úspora až 70 %.
  • GARANCE ceny.
  • Záruka vrácení peněz.
Nechce se vám vyplňovat vstupní údaje? Pošlete nám kopii stávající smlouvy, připravíme Vám nezávaznou kalkulaci samozřejmě zdarma.

Kromě bonusu od pojišťovny získáte na serveru Porovnej24 při uzavření smlouvy na povinné ručení jako dárek dvě čísla časopisu dTest.

Potřebujete poradit? Zavolejte na 810 800 080. Naši telefonní operátoři vás provedou porovnáním cen povinného ručení, nebo vám zodpoví vaše dotazy.

Získejte levnější povinné ručení a ušetřete až 75 % z běžné ceny!

SPOČÍTAT

Mohlo by vás zajímat

thumb
Mobily pro seniory – telefony, které si zamiluje i vaše babička
5.6.2020

Přehled mobilních telefonů, které jsou ideální pro seniory. Budete tak s nimi moci být stále v kontaktu a současně jsou uzpůsobeny právě této věkové skupině.

thumb
To nejlepší z českého Instagramu: Podívejte se na 15 nejsledovanějších účtů
4.6.2020

Na Instagramu můžete sledovat celou řadu účtů, od celebrit přes vzdělávací kanály a influencery. Mezi českými účty patří mezi nejsledovanější především známé osobnosti.

thumb
Řidiči pozor! Zelené karty se mění na bílé!
3.6.2020

Od 1. července můžete od své pojišťovny obdržet povinné ručení, které již nebude zelené, ale bílé. Prozradíme vám, co tato změna znamená, a ve kterých státech budete moci bílou kartu využít.

thumb
15 luxusních obytných vozů z Ameriky. Vybrali byste si?
2.6.2020

Připravili jsme pro vás přehled obytných vozů, se kterými se každá dovolená či výlet změní v nezapomenutelný zážitek.