Menu
Místo, které je
přesně pro vás
Všechny vaše kalkulace, smlouvy a
údaje máte v klientské zóně
Stačí jen použít e-mail,
který jste zadali při srovnání
Doporuč a získej!
Pošlete to dál a vydělejte
Sdílejte svůj
odkaz
Kamarád
ušetří
Získá bonus
200 Kč
A vy vyděláte
peníze

Povinné ručení vašeho auta - zdarma

23.9.2013

Jak se vyhnout poplatku za povinné ručené auta? Srovnávač finančních služeb Porovnej24.cz nabízí roční povinné ručení zdarma až do výše 3 000 Kč.

  povinné ručení   Srovnat ceny povinného ručení

Povinné ručení vašeho auta - zdarma
2 minuty čtení
Užitečné informace pro povinné ručení

Co je pro to potřeba udělat? Stačí si spojit povinné ručení s výhodnou kreditní kartou.

Jak získat povinné ručení zdarma?

Do formuláře povinného ručení zadejte údaje o vaší osobě a parametry vozidla, na které chcete ručení uplatnit. Cena povinného ručení se automaticky spočítá na jeden rok. Následně budete navedeni na formulář žádosti o kreditní kartu, kde doplníte další potřebné údaje.

Jaké jsou další výhody kreditní karty?

  • 2 % ve formě Citi Life Prémií až do výše 2000 Kč za měsíc.
  • Atraktivní slevy až do výše 25 % u partnerů programu Citi Club z oblasti gastronomie, nakupování, sportu, cestování, zdraví a péče o tělo.
  • Až 55denní bezúročné období, které je jedno z nejdelších na českém trhu.
  • Vydání karty není zpoplatněno, navíc v rámci akce „Povinné ručení zdarma“ není zpoplatněno ani vedení kreditní karty v prvním roce.

Už máte jiné povinné ručení?

Nevadí, nové využijte za rok. Kreditní kartu mohou získat všichni zájemci, kteří splní standardní podmínky pro žadatele o Citi Life kreditní kartu. Akci „Povinné ručení zdarma“ mohou využít i ti, kterým bude končit stávající povinné ručení až v průběhu roku 2014. V takovém případě vstoupí nové povinné ručení v platnost až v den, kdy žadateli skončí to stávající.

 

Získejte levnější povinné ručení a ušetřete až 75 % z běžné ceny!

SPOČÍTAT

Mohlo by vás zajímat

thumb
Finanční zajištění na stáří, aneb jak se mít na stará kolena dobře
7.4.2020

Máte strach, že se vaše generace starobního důchodu nedožije a bude odkázána na své vlastní finanční prostředky? Pokud máte obavy o svou budoucnost, začněte ji aktivně řešit už nyní.

thumb
Koronavirus a životní pojištění: jak se různé pojišťovny staví k této situaci?
6.4.2020

Současná pandemie zasáhla do životů mnoha lidí. Něktří lidé se dostali do nepříjemné situace kvůli tomu, že se tímto onemocněním nakazili, nebo jim byla nařízena povinná karanténa z důvodu, že přišli do kontaktu s rizikovou osobou. Jak v těchto případech…

thumb
Koronavirus - na co máte v dnešní době nárok jako zaměstnanec nebo OSVČ?
1.4.2020

Současná situace zasáhla nás všechny. Ať už jste zaměstnanec či živnostník pobývající doma s dítětem, majitel provozovny či podnikatel zaměstnávajíci lidi, opatření proti koronaviru výrazně ovlivnila váš život. Dobrou zprávou však je, že na tuto situaci…

thumb
Stravováním proti koronaviru, aneb jak zvýšit svou imunitu
31.3.2020

O koronaviru zatím víme to, že je nebezpečný pro starší osoby a lidi s narušenou imunitou. Nechcete patřit mezi ty, kteří mají křehkou imunitu a jsou tudíž k nákaze náchylnější? V tomto článku vám poradíme, jak posílit své tělo a snížit riziko onemocnění…