ČSOB, a.s.

Vyplňte formulář na online půjčku nebo formulář na online hypotéku a zažádejte ihned o peníze od ČSOB, které je možné použít na rekonstrukci domu, koupi auta nebo dovolenou u moře.

půjčka-úvěr   Srovnat půjčky

  hypotéka   Srovnat hypotéky

 

O společnosti

ČSOB byla založena státem v roce 1964. V červnu 1999 byla privatizována – jejím majoritním vlastníkem se stala belgická KBC Bank, která je součástí skupiny KBC. V červnu 2000 ČSOB převzala Investiční a poštovní banku (IPB). Po odkoupení minoritních podílů se v červnu 2007 stala KBC Bank jediným akcionářem ČSOB. Do konce roku 2007 působila ČSOB na českém i slovenském trhu; slovenská pobočka ČSOB byla oddělena k 1. lednu 2008.

Výhodné půjčky a hypotéky

Nemusíte sdělovat a dokládat účel půjčky. Rychle a jednoduše si půjčíte až 600 000 Kč, a to i bez zajištění - to je Půjčka na cokoli. Flexi půjčka umožní v průběhu splácení úpravu měsíční splátky. Flexi půjčka na cokoliv (bez udání účelu), Flexi půjčka na lepší bydlení (pro úpravy vašeho bydlení) a Flexi konsolidace (sloučí vaše závazky) se vám přizpůsobí v každé životní situaci.

Nabídka produktů

Ucelená nabídka služeb tak kromě půjček a hypoték zahrnuje i pojistné a penzijní produkty (ČSOB Pojišťovna a penzijní fond Stabilita), financování bydlení (Hypoteční banka a Českomoravská stavební spořitelna), kolektivní investování a správu majetku (investiční fondy ČSOB Asset Management, a.s., investiční společnosti) a poskytování dalších specializovaných služeb (ČSOB Leasing a ČSOB Factoring). Služby spojené s obchodováním na finančních trzích poskytuje Patria, sesterská společnost ČSOB.

půjčka-úvěr   Srovnat půjčky

  hypotéka   Srovnat hypotéky

ČSOB, a.s.
 

Adresa

Sídlo:
Československá obchodní banka, a.s.
Radlická 333/150 
150 57 Praha 5
 

Kontakt

Infolinka:
+420 224 111 111