Direct pojišťovna, a. s.

 

DIRECT je hrdou součástí skupiny VIGO. Její aktivity jsou propojeny důvěrou v to, že každý člověk umí něco, čím může změnit svět. DIRECT pojišťovna, stoprocentně vlastněná českými majiteli, vstoupila na český trh v červnu 2015. Specializuje se na neživotní pojištění jak pro lidi, tak pro firmy.

DIRECT se na český trh vrací ve zcela novém kontextu, než který byl spojován s původní značkou. Jde o vícekanálovou pojišťovnu, jež nespoléhá pouze na online prodej, ale využívá i další kanály jako jsou pojišťovací makléři a vlastní pobočky. Základní platformu představovala akvizice Triglav pojišťovny (dokončená v červnu 2015).

Nabízí pojištění pro lidi, které pokrývá jejich nejčastější potřeby pojistné ochrany. Pojistit tak umí auta a další dopravní prostředky, majetek, odpovědnost, cesty do zahraničí nebo případné úrazy.

U pojištění pro firmy se soustředí na splnění těch nejčastějších požadavků podnikatelů. Pojišťuje také jejich specifické potřeby například podle typu oboru, ve kterém působí. Nabízí ale také řešení pro momenty, kdy pojištění nařizuje zákon.

Porovnejte nabídku DIRECT pojišťovny s dalšími pojišťovnami

Srovnejte aktuální cenu pojištění DIRECT pojišťovny s dalšími českými pojišťovnami. Přesvědčte se, že můžete na pojištění ročně ušetřit i několik tisíc.

Direct pojišťovna, a. s.
 

Sídlo společnosti

Nové sady 996/25
602 00 Brno
Telefon: 221 221 221