E.ON Energie, a.s.

 

Skupina E.ON je silným a stabilním partnerem na energetickém trhu v České republice, kde svým zákazníkům dodává elektřinu i zemní plyn.

Koncern E.ON patří vůbec k největším soukromým energetickým společnostem na světě, kde jeho služeb využívají desítky miliónů zákazníků. Vznikl v Německu a tradičně silné zastoupení má nejen v něm, ale i v okolních zemích: Beneluxu, Polsku, Rakousku, Švýcarsku a samozřejmě také u nás. Elektřinu dodává 1,2 milionu zákazníků a zemním plynem zásobuje více než 110.000 zákazníků. A to zejména na jižní Moravě a v jižních Čechách.

Hledáte důvěryhodnou firmu, která dodává energii do statisíců českých domácností? Sháníte seriózního dodavatele elektrické energie a plynu s širokou nabídkou tarifů a zázemím stabilní velké firmy? Vše vyřešíte přestupem k E.ONu.

Potřebuje dodavatele levné elektřiny a plynu?

Patříte k těm, kteří chtějí snížit náklady a které zajímá cena plynu a cena elektřiny? E.ON. je silný hráč na trhu, na kterého se můžete spolehnout. Elektřina není jedinou komoditou, díky niž je společnost známa jako kvalitní a spolehlivý dodavatel, ale po uvolnění trhu s energiemi začala také dodávat levný plyn. Srovnejte vaše aktuální ceny s ostatními dodavateli plynu a elektřiny! Srovnáním cen plynu a cen elektřiny a případnou změnou dodavatelemůžete podstatně snížit výdaje za energie.

Proč právě E.ON plyn a elektřina?

E.ON nerovná se jen levná elektřina nebo plyn. Jistě oceníte i kvalitní zázemí: velká města jsou pokryta centry zákaznických služeb. A jestli to náhodou na ně budete mít daleko, právě pro Vás slouží zákaznická linka nebo internetová služba E.ON Energie24, kde všechny vaše dotazy a problémy, co s energiemi souvisí, rychle vyřeší. Chcete nestranné posouzení reklamací a vůbec sporných záležitostí? Posílení Vašich práv zařídí ombudsman E.ON Česká republika.

E.ON ví, co je to společenská odpovědnost

K výrazným aktivitám společnosti E.ON patří i zásobování zákazníky energií, která vzniká šetrným zacházením se životním prostředím a minimalizováním negativních dopadů na přírodu. Viděli jste někdy čapí hnízdo na vyřazeném sloupu elektrického vedení? Třeba i to vzniklo díky spolupráci E.ONu s ochránci přírody či správami CHKO. A v neposlední řadě se firma dobrovolně angažuje v regionech ve veřejně prospěšných projektech.

Porovnejte nabídku E.ON Energie s dalšími dodavateli

Srovnejte aktuální nabídku E.ON Energie pro rok 2016 s dalšími dodavateli elektřiny a plynu. Přesvěčte se, že můžete ročně ušetřit na plynu i několik tisíc. Změnu dodavatele si můžete ihned po srovnání objednat. O papírování se postaráme za vás.

E.ON Energie, a.s.
 

Adresa

E.ON Energie a.s.
F.A. Gerstnera 2151/6
370 49, České Budějovice

 

Kontakt

Telefon: 800 773 322 (E.ON Zákaznická linka)
E-mail: info@eon.cz