Generali pojišťovna, a.s.

Generali Pojišťovna a.s. je komplexním pojišťovacím ústavem, který je schopen nabídnout svým klientům v oblasti životního i neživotního pojištění rozsáhlý servis a bezplatné poradenství při volbě optimálního pojistného krytí.

 

Generali Pojišťovna je součástí Skupiny Generali, která patří mezi největší pojišťovny na světě a je největším evropským životním pojistitelem. Je předním správcem finančních aktiv, jejichž hodnota přesahuje 460 miliard Euro. Ve více než šedesáti zemích celého světa se stará o 65 milionů klientů. Předpis pojistného překračuje hranici 69 miliard Euro. Pro okřídleného Benátského lva pracuje více než 82 tisíc zaměstnanců. Vlastní obchodní služba čítá více než sto tisíc lidí.

Individuální přístup, kvalitní pojistné produkty životního i neživotního pojištění připravené na základě potřeb klientů a špičkový servis jsou pro pojišťovnu Generali samozřejmostí. Široký pojistný program, zahrnující pojištění osob, majetku, odpovědnosti, motorových vozidel i průmyslových a podnikatelských rizik je poskytován prostřednictvím vlastních spolupracovníků i řady renomovaných makléřských společností.

Cílem Generali je vytvářet hodnotu pro akcionáře a zároveň dosahovat nejvyšší možné spokojenosti svých klientů. Generali vlastní certifikát ISO 9001:2008. Generali je nadnárodní společnost a je třetí největší pojišťovnou na světě.

Díky husté síti zastoupení je široký pojistný program Generali snadno dostupný na celém území České republiky.

Porovnejte nabídku Generali pojišťovny s dalšími pojišťovnami

Srovnejte aktuální cenu pojištěníGenerali pojišťovny s dalšími českými pojišťovnami. Přesvěčte se, že můžete na pojištění ročně ušetřit i několik tisíc.

Generali pojišťovna, a.s.
 

Sídlo

Generali Pojišťovna a.s.
Bělehradská 132
120 84 Praha 2

Tel.: +420 244 188 188
Sazba: platíte pouze 1/3 ceny místního hovoru, zbytek hradí Generali. Hovory z mobilního telefonu jsou placeny dle vašeho řádného tarifu.