Home Credit

Vyplňte formulář na online půjčku a zažádejte o rychlé peníze, které je možné použít například na koupi auta či půjčku na dovolenou u moře. O rychlou půjčku je možné žádat online během několika minut.

půjčka-úvěr   Srovnat půjčky

 

O společnosti

Společnost Home Credit a. s. je na českém trhu od roku 1997. Společnost Home Credit a.s. je členem skupiny Home Credit, která je jedním z předních poskytovatelů spotřebitelských úvěrů v Evropě a Asii. Skupina zaměstnává 28 tisíc lidí a poskytuje služby více než 28 miliónům klientů skrz 86 tisíc distribučních míst. 

Výhody půjčky
 
Home Credit nabízí půjčku až 250 000 Kč se splatností až 96 měsíců. Nastavit splátky si můžete libovolně podle sebe. V případě potřeby lze 4x odložit splátku a za řádné splácení vracíme až 20 splátek zpět. Půjčka neobsahuje poplatek za zřízení, vedení a předčasné splacení. Můžete si snížit splátku až na polovinu a to až u poloviny splátek bez oznamování a doprošování.

Možnost pojištění schopnosti splácet

Společnost Home Credit a. s. nabízí svým klientům možnost pojištění proti invaliditě, pracovní neschopnosti z důvodu nemoci či úrazu, ztrátě zaměstnání a smrti

Nabídka produktů
 
Nabízí širokou škálu úvěrových produktů, jako nákup na splátky u obchodních partnerů, úvěry na auto, hotovostní půjčky, tak i kreditní karty a revolvingové půjčky. V první polovině roku 2012 společnost poskytla úvěry v celkové výši 4,18 miliardy Kč. 
 

půjčka-úvěr   Srovnat půjčky

Home Credit
 

Adresa

Home Credit a.s.
Nové sady 996 / 25
602 00 Brno
 

Kontakt

Infolinka:
+420 840 155 155