« zpět na výpis článků

Hypoteční kalkulačka

Kupujete nový byt nebo sháníte vlastní dům v klidné zástavbě daleko od ruchu města? Snaha bydlení ve vlastním a vůbec hledání vysněného domova je otázkou, která trápí velkou část českých domácností. A samozřejmě je tu i problém, kde na to vše vzít peníze.

 
Na jedné straně je tu sen o novém bydlení a na druhé reálné možnosti, jak ho zaplatit. Potřebnou hotovost má málokdo, takže zbývá jediné řešení – hypotéka. Její uzavření je rozhodnutí, které rodinný rozpočet ovlivní na desítky let. Hypoteční půjčky v Česku poskytuje hned několik bank, z jejichž nabídky musíte vybrat tu správnou. A to je možná pro mnohé kámen úrazu: v tabulkách a číslech se málokdo dokáže zorientovat a jinému vadí papírování a složité jednání s bankou. A teď si přestavte, že by existovala jednoduchá služba, díky které toto vše nemusíte absolvovat.

Co vám usnadní Hypoteční kalkulačka?

Jedná se o uživatelsky jednoduchý nástroj, který celé složité srovnání provede za vás. Na jednom místě porovná všechny nabídky na trhu a najde vám tu nejlevnější hypotéku. Stačí zadat údaje, např. kolik chcete půjčit, na jak dlouho a samozřejmě i na co. Kalkulačka vám pak spočítá šanci na získání hypotéky a najde i tu nejvýhodnější.
 
A co získáte navíc? Rychlé a jednoduché vyřízení, protože náš hypoteční specialista komunikuje s bankou za vás. A samozřejmě i lepší cenu, protože díky nám máte při vyjednávání lepší pozici než při individuální poptávce!
Sháníte peníze na bydlení? Nejvýhodnější hypotéku vám najde hypoteční kalkulačka na Porovnej24.cz!
 

Další článek: Výherce soutěže o 200 000 Kč znám »