JET Money

Vyplňte online formulář na půjčku před výplatou a zažádejte ihned o rychlé peníze, které je možné použít na úhradu účtů za telefon, energie i věci denní potřeby. O rychlou online půjčku je možné žádat během několika minut.

půjčky

 

O společnosti

Smart půjčku provozuje společnost JET Money, s.r.o., která se zaměřuje především na poskytování výhodných úvěrů širokému spektru zákazníků. Od svého vzniku patří společnost mezi nejvýznamnější společnosti působící na českém trhu v poskytování hotovostních půjček, jelikož odkoupila zavedený produkt SMART Půjčka. Společnost poskytuje své služby pod značkou SMART Půjčka na celém území České republiky prostřednictvím široké sítě svých obchodních zástupců.

Výhodná půjčka

Půjčit si lze od 5 000 Kč až do 50 000 Kč se splatností 8 až 13 měsíců. Účel použití poskytnutých finančních prostředků není třeba dokládat. Výhodou půjčky je kromě rychlosti poskytnutí finančních prostředků klientovi především jejich dostupnost a osobní přístup k žadateli při vyřizování žádosti o půjčku. V případě řádného splácení existuje možnost refinancování půjčky.

půjčky

JET Money
 

Adresa

JET Money, s.r.o.
Hněvotínská 241/52
779 00 Olomouc

Kontakt

Infolinka:
+420 840 111 177