« zpět na výpis článků

Kde vaše děti odmění za vysvědčení?

Blíží se den, kdy dostanou školáci vysvědčení a začnou prázdniny. Ještě, než odjedete někam do světa, můžou si vaše děti vychutnat odměnu za své celoroční snažení. Odměny za vysvědčení jsou tady každoročně a my vám přinášíme místa, kam se určitě vyplatí zajít.

 

 

 

 

Trošku se může zdát, že dostat vysvědčení znamená v dnešní době druhé Vánoce. Na mnoha místech po celé republice na vás čekají totiž všelijaké odměny. Někde to je třeba zmrzlina, jinde zase sleva. Jsou i místa, kde se dokonce vysvědčení i hodnotí a podle toho se také odměňuje. Přizvěte ke čtení svého školáka, přinášíme vám přehled míst plných odměn.

 1. Království hraček Bambule

Navštivte 30. června hračkářství Bambule a těšte se na 1 % slevu za každou jedničku. Maximální výše je 10 % a akci využijete v jakékoli kamenné prodejně.

 1. Wine Food
  Stavte se ve Wine Food Marketu v pražské Hostivaři. Pro rodiče tady bude po celý den nachystána chlazená sklenka Prosecca a pro děti, které se přijdou pochlubit svým vysvědčením, sladké italské dezerty. 

 2. Knihy Dobrovský

Pokud rádi čtete, vyplatí se zajít 30. června nakupovat. Knihy Dobrovský nabízí za předložené vysvědčení 15 % slevu. Pokud přijdete s vyznamenáním, tak dokonce 20%. Podobnou akci má i Neoluxor, který nabízí 20 % slevu na knihy pro děti a mládež.

 1. Zoo Praha za korunu
  Udělejte si výlet do pražské Zoo a nezapomeňte vysvědčení. Pokud bude mít vaše dítko za 1 z přírodovědy, může se těšit na vstup za symbolickou jednu korunu a komentované krmení tamějšího obyvatelstva.

 2. Zmrzka v Brně zadarmo

I na Moravě si studenti přijdou na své. V nákupním centru Královo Pole dostanou za vysvědčení točenou nebo kopečkovou zmrzlinu zcela zdarma. Dobrou chuť!

 1. Zvířata v Liberci už se na vás těší
  Pokud je pro vás Praha z ruky, stavte se v Liberci. Stačí, aby měl váš potomek jedničky nebo dvojky a dostane se na procházku po Zoo zcela zdarma.

 2. Zoo Olomouc

U zoologické zahrady zůstaneme ještě jednou. V Olomouci si na své přijdou pouze jedničkáři. Dobrá zpráva je, že nemusí chodit hned v pátek, ale čas mají až do 6. července. Dvojkaři mají bohužel smůlu. Nedá se nic dělat, příště se musí víc učit.

 1. Koupačka v Hradci Králové

Pokud máte doma jedničkáře a dvojkaře, kterým je méně než 10 let, vyjeďte si na výlet do Hradce Králové. Čeká tam na vás Aquapark plný atrakcí a po celý víkend do něj můžete zdarma. Tedy samozřejmě ne vy, ale vaše šikovné děti.

 1. Lezecká aréna Jirkov
  No a teď něco pro šplhouny! Navštivte lezeckou arénu Jirkov a můžete si zalozit zcela zdarma. Pro jedničkáře je vstupné zcela zdarma, pro ty ostatní se slevou 50%.

 2. Plaveme s Vodárenskou

              V Blansku u Brna mají všechny děti do 15 let v den vysvědčení vstup zdarma do místního aquaparku.

 

 

 

Další článek: Získejte až 30% slevu na materiál a stavební práce prostřednictvím Porovnej24.cz »