Menu
Místo, které je
přesně pro vás
Všechny vaše kalkulace, smlouvy a
údaje máte v klientské zóně
Stačí jen použít e-mail,
který jste zadali při srovnání
Doporuč a získej!
Pošlete to dál a vydělejte
Sdílejte svůj
odkaz
Kamarád
ušetří
Získá bonus
200 Kč
A vy vyděláte
peníze

Kdo u X-energie ušetří na elektřině 19 % v roce 2014?

10.1.2014

Někteří zákazníci X-energie s. r. o. se mohou radovat. Společnost jim totiž na začátku roku 2014 zlevnila elektřinu přibližně o 19 %, což sníží jejich účet o sto až tisíce korun ročně.

Kdo u X-energie ušetří na elektřině 19 % v roce 2014?
2 minuty čtení
Elektřina

 

Někde se však dokonce zdražuje

U  domácností pevnou cenu za měsíc zdražuje o cca 20 %. U podnikatelů zůstává pevná cena za měsíc stejná v distribučním území E.ON. 

V distribučním území ČEZ pevnou cenu zdražuje o 19 %. V distribučním území PRE zdražuje o dvojnásobek z 50 Kč za měsíc na 99 Kč za měsíc

Srovnat ceny energií

O společnosti

X-energie s. r. o. byla založena v roce 2011. Na konci roku 2013 dodávala elektřinu i plyn na 65 080 odběrných míst. Porovnejte si ceny X-energie s. r. o. s ostatními dodavateli ZDE.

Získejte levnější povinné ručení a ušetřete až 75 % z běžné ceny!

SPOČÍTAT

Mohlo by vás zajímat

thumb
Kam za nejlepšími termálními prameny, aneb dopřejte si zasloužený relax
20.2.2020

Únor a březen nejsou zrovna nejoptimističtější měsíce. Pohodové vánoční svátky jsou už dávno pryč, v zaměstnání je práce až nad hlavu a do léta je ještě daleko. Člověk by uvítal všemi deseti, kdyby mohl na chvíli uniknout každodenní rutině a načerpat nové…

thumb
Pojištění odpovědnosti realitních makléřů
18.2.2020

Činnost realitních zprostředkovatelů bude od 3. 3. 2020 přísněji regulována. V platnost vejde zákon č. 39/2020 o realitním zprostředkování, ukládající makléřům povinnost mít uzavřené pojištění odpovědnosti.

thumb
Jak změnit dodavatele elektřiny a ušetřit tak tisíce korun
17.2.2020

Znepokojují vás rostoucí ceny energií? Odhaduje se, že v roce 2020 by měly zdražit zhruba o 6 %. Vy však na tyto vyšší výdaje můžete vyzrát tak, že přejdete od dražšího dodavatele k levnějšímu.

thumb
Notářská úschova a její role při koupi vaší nemovitosti
14.2.2020

Pokud se zajímáte o koupi vlastního domu či bytu, možná vás napadla jedna otázka — jak to bude s placením? Při koupi nemovitosti je třeba složit velkou finanční částku, a vy chcete mít jistotu, že těch několik milionů korun zaplatíte až poté, co bude…