« zpět na výpis článků

Konsolidace půjček

Jednou z možností, aby vám půjčky nepřerostly přes hlavu, je jejich konsolidace.

 

Pořídili jste si víc úvěrů naráz? Nestíháte je splácen nebo nad nimi jinak ztrácíte kontrolu? Máte kontokorent a kreditní kartu? Hrozíte se osobního bankrotu a bojíte se exekuce?

Přitom můžete všechny úvěry a kontokorenty spojit do jednoho výhodnějšího. Pomocí konsolidace půjček nad svými financemi získáte lepší přehled.

Možná jste o této možnosti ještě neslyšeli, možná se vám nechce opakovat další kolo únavných jednání v bance nebo se bojíte nutnosti dokládat příjmy a zaplatit poplatky za předčasné zaplacení stávajících půjček. Přitom si život můžete zjednodušit díky spojení úvěrů do jediné Presto půjčky od UniCredit Bank!

Jaké jsou výhody Presto půjčky?

Své úvěry můžete sloučit do jednoho výhodnějšího a to až do výše 1 000 000 Kč. Dostanete totiž lepší úrok, takže platíte méně nebo za menší splátky dostanete víc. Získáte tím i možnost předčasně splatit celou půjčku nebo její část a to bez poplatku.

Na naší kalkulačce si snadno spočítáte, jaká bude vaše nová měsíční splátka, jakou získáte úrokovou sazbu i kolik měsíčně ušetříte. Bojíte se, že i tak nebudete moci vždy včas platit a že vás čekají nějaké sankce? Dostanete možnost až 5x odložit splátku.

Začněte lépe spravovat své úvěry a sjednejte si konsolidaci půjček na Porovnej24.cz!

Další tematické články: Půjčka úvěr, sloučení úvěrů, refinancování úvěrů, konsolidace

 

Další článek: Dluhů čím dál víc, komu pomůže konsolidace úvěrů »