« zpět na výpis článků

Kooperativa povinné ručení

Potřebujete sehnat povinné ručení a líbila by se Vám pojišťovna s širokou nabídkou nadstandardních služeb? Zvolte potom Kooperativu a její službu Na100pro.

 

I když jste sebelepší řidiči, povinné ručení potřebujete. A i když jste ještě nikdy žádnou nehodu nezpůsobili a jezdíte bezpečně, od následků havárie s cizím zaviněním Vás to neuchrání. A co pak, když nabourané auto musí do servisu a vy se nemáte jak dostat do práce? Kde vezmete tak rychle náhradní? Povinné  ručení od Kooperativy myslí i na to - je prostě nastaveno tak, abyste i v případě nehody s cizím zaviněním měli co nejméně starostí.

Proč zvolit Na100pro?

V případě utrpěné škody, kterou jste  nezavinili, Vám pojišťovna nejen zaplatí opravu Vašeho auta v síti partnerských autoservisů, ale taky po celou dobu opravy zapůjčí jiné. Úhrada opravy bude samozřejmě v plné výši a bude se vyřizovat v Kooperativě, bez ohledu na to, kde je pojištěn viník. V rámci povinného ručení dostanete pojištění proti živlům, a pokud chcete komplexní ochranu Vašeho auta, můžete si povinného ručení sjednat jako součást pojištění vozidla „Namíru“.

Jaké má povinné ručení u Kooperativy výhody?

  • Úhrada škod v plné výši
  • Zapůjčení náhradního vozidla
  • Asistenční služby
  • Rychlá oprava všech škod

Srovnejte Kooperativu s dalšími pojišťovnami

Dostali jste nabídku na uzavření povinného ručení od Kooperativy? Vyzkoušejte srovnání povinného ručení na Porovnej24.cz a přesvědčte se, jestli je povinné ručení od Kooperativy pro vás to nejlevnější a nejvýhodnější. Na serveru Porovnej24.cz aktuálně nenabízíme uzavření povinného ručení od Kooperativy, ale věříme, že si u nás vyberete ještě výhodnější pojištění vašeho automobilu.

Další tematické články: povinné ručení, havarijní pojištění, pojištění

 

Další článek: Porovnej24 rozdaly výhercům iPhony »