« zpět na výpis článků

Nově jsme zařadili levné cestovní pojištění od Union pojišťovny

Nově jsme pro Vás do porovnání zařadili ještě levnější cestovní pojištění za cenu již od 9 Kč/ den.

 

Union pojišťovna, a.s.

Proč jsme do srovnání zařadili novou cestovní pojišťovnu na českém trhu?

Ceny pojištění rostou, proto si myslíme, že je třeba hledat levnější alternativy. Našli jsme tak novou pojišťovnu na českém trhu cestovního pojištění, která nabízí kvalitní služby za rozumnou cenu, Union pojišťovnu. Zkuste si srovnat ceny cestovního pojištění, ušetříte a zůstane vám více peněz jako kapesné na dovolenou.

Levné cestovní pojištění i s okamžitou platností!

Například cestovní pojištění na Slovensko pořídíte již za 9 Kč/ den za osobu. Cestovní pojištění platné na území celé Evropy za 81 Kč/ týden, do celého světa za 168 Kč/ týden. Zapomněli jste uzavřít smlouvu před odletem na dovolenou? Nevadí, objednat pojištění můžete dokonce i ze zahraničí. Pojistka je platná okamžikem odeslání platby. Zaplatit můžete online, smlouva je tak platná prakticky ihned. Veškeré dokumenty vám zašleme obratem na email.

Co za uvedenou cenu dostanete? Vysoké limity plnění a široký rozsah ochrany!

Za cenu od 9 Kč na den získáte limit plnění pro léčebné výlohy 2 500 000 Kč, pro cesty mimo Evropu doporučujeme připlatit si za vyšší limit 4 125 000 Kč. Dále lze k léčebným výlohám a asistenčním službám, které jsou součástí pojištění vždy, sjednat pojištění odpovědnosti s limitem 2 500 000 Kč, pojištění úrazu s limitem až 500 000 Kč a pojištění zavazadel. Pojistit si můžete také stornopoplatky pro případ zrušení zájezdu, cena pojištění storna je přijatelných 299 Kč. Pozor! Pojištění stornopoplatků zájezdu je nutné uzavřít do 2 dnů od data zakoupení cestovní služby.

Nonstop pomoc v zahraničí zdarma

Pracovníci asistenční společnosti spolupracující s Union pojišťovnou hovoří česky a jsou klientům k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu. K cestovnímu pojištění je dostanete vždy zdarma. Asistenční služby poskytuje společnost EuroCross Assistance Czech Republic. Pro pomoc asistenční služby volejte z celého světa platné tel. čísla:
++ 420 2 9633 9644 nebo ++ 31 71 36 41 212.

Přesvědčit se o nízké ceně a kvalitním krytí cestovního pojištění od Union pojišťovny můžete porovnáním nabídek celého trhu na Porovnej24.cz.

 

  cestovní pojištění   Srovnat ceny cestovního pojištění

Další tematické články: cestovní pojištění, úrazové pojištění, životní pojištění, pojištění

 

Další článek: Zimní dovolená - na co nezapomenout před odjezdem »