Menu
Místo, které je
přesně pro vás
Všechny vaše kalkulace, smlouvy a
údaje máte v klientské zóně
Stačí jen použít e-mail,
který jste zadali při srovnání
Doporuč a získej!
Pošlete to dál a vydělejte
Sdílejte svůj
odkaz
Kamarád
ušetří
Získá bonus
200 Kč
A vy vyděláte
peníze

Nižší účet za energie v roce 2014

19.12.2013

V roce 2013 jsme si za energie připlatili o 150 až 300 Kč víc. Jaký bude pro naši peněženku rok 2014? Připlatíme si opět nebo naopak ušetříme?

Nižší účet za energie v roce 2014
2 minuty čtení
Elektřina

Od roku 2014 zaplatí každá domácnost za proud méně. Neregulovaná cena za silovou elektřinu klesne v průměru o 11,1 procenta. Klesne i většina regulovaných cen, které stanovil Energetický regulační úřad.

Ceny se snižují také díky konkurenčnímu boji, který nastal na trhu s energiemi v roce 2013, což je příznivá zpráva pro všechny odběratele. Zákazníci tak ušetří podle spotřeby stovky až tisíce korun.

Ale pozor, ceny jednotlivých dodavatelů energie se mohou lišit, proto využijte naši kalkulačku cen energií, která již pracuje s cenami roku 2014.

Srovnat ceny energií

Získejte levnější povinné ručení a ušetřete až 75 % z běžné ceny!

SPOČÍTAT

Mohlo by vás zajímat

thumb
Kam za nejlepšími termálními prameny, aneb dopřejte si zasloužený relax
20.2.2020

Únor a březen nejsou zrovna nejoptimističtější měsíce. Pohodové vánoční svátky jsou už dávno pryč, v zaměstnání je práce až nad hlavu a do léta je ještě daleko. Člověk by uvítal všemi deseti, kdyby mohl na chvíli uniknout každodenní rutině a načerpat nové…

thumb
Pojištění odpovědnosti realitních makléřů
18.2.2020

Činnost realitních zprostředkovatelů bude od 3. 3. 2020 přísněji regulována. V platnost vejde zákon č. 39/2020 o realitním zprostředkování, ukládající makléřům povinnost mít uzavřené pojištění odpovědnosti.

thumb
Jak změnit dodavatele elektřiny a ušetřit tak tisíce korun
17.2.2020

Znepokojují vás rostoucí ceny energií? Odhaduje se, že v roce 2020 by měly zdražit zhruba o 6 %. Vy však na tyto vyšší výdaje můžete vyzrát tak, že přejdete od dražšího dodavatele k levnějšímu.

thumb
Notářská úschova a její role při koupi vaší nemovitosti
14.2.2020

Pokud se zajímáte o koupi vlastního domu či bytu, možná vás napadla jedna otázka — jak to bude s placením? Při koupi nemovitosti je třeba složit velkou finanční částku, a vy chcete mít jistotu, že těch několik milionů korun zaplatíte až poté, co bude…