« zpět na výpis článků

Nové cestovní pojištění na porovnej24.cz

Červen 2012 - Spustili jsme novou službu: sjednání cestovního pojištění online.

 

V období dovolených jsme pro Vás na Porovnej24.cz spustili  novou službu. Chystáte se vyrazit na cesty a nechcete riskovat, že budete v zahraničí platit vysoké výdaje za lékařskou péči v případě nemoci nebo úrazu? Chcete získat jistotu nonstop asistenční služby, která Vám v rodném jazyce doporučí ošetřující ústav a pomůže zorganizovat ošetření nebo případnou hospitalizaci? Jednoduše srovnejte nabídky pojišťoven a sjednejte si nejvýhodnější cestovní pojištění online. Smlouvu a asistenční kartičku obdržíte obratem na Váš email.

Základem každého cestovního pojištění je úhrada léčebných výloh a asistenční služba. Chcete pojistit i další rizika spojená s Vaší cestou? Na Porovnej24.cz si můžete v rámci cestovního pojištění připojistit odpovědnost za škodu na zdraví a majetku, kterou můžete způsobit druhým, připojistit zavazadla pro případ jejich odcizení a poškození nebo díky úrazovému připojištění získat odškodnění, pokud se zraníte. Navíc si můžete připojistit stornopoplatky zájezdu až do výše 80 % jeho ceny pro případ, že nebudete moci ze závažného důvodu odcestovat.

Pojišťujete se na poslední chvíli? Nevadí, nabízíme sjednání cestovního pojištění v den odjezdu nebo dokonce přímo až ze zahraničí. Můžete si vybrat, zda zaplatíte ihned pomocí zabezpečené online platby, nebo zaplatíte později na základě instrukcí, které Vám pošleme emailem. Ať jedete na dovolenou, cestujete za prací nebo sportem, cestovní pojištění online na Porovnej24.cz je tu pro Vás při každé cestě za hranice České republiky.

Ing. Zdeněk Novák
Produktový manažer úseku pojištění

 

Další článek: Zdražování elektřiny »