« zpět na výpis článků

Noví dodavatelé plynu na Porovnej24.cz

Odběratelé zemního plynu mají nyní na portálu Porovnej24.cz při výběru nového dodavatele plynu další možnosti navíc. Do naší kalkulačky plynu jsme zařadili nové společnosti ENRA SERVICES, s.r.o., QUANTUM, a.s. a SPP CZ, a.s..

plyn  Srovnejte ceny plynu

 

 

ENRA SERVICES, s.r.o.

EnraENRA SERVICES, s.r.o. je malá společnost zaměřující se na prodej levného plynu konečným zákazníkům z řad domácností a firem v distribuční oblasti skupiny RWE. Ačkoliv na trhu působí poměrně krátce (licenci pro prodej zemního plynu získala počátkem roku 2011), má podle nejnovějších statistik OTE k 31. 1. 2013 zaregistrováno již 753 odběrných míst.

V současnosti si zákazníci mohou vybrat ze tří nabízených produktů levného plynu: FIX 2014 (garantovaná neměnná cena až do konce roku 2014), STANDARD a ePLYN.

V rámci časově omezené akční nabídkymají zákazníci společnosti ENRA SERVICES možnost zvolit si garanci neměnné ceny až do konce roku 2014 i u produktů STANDARD a ePLYN, musejí však uzavřít smlouvu do 31. 3. 2013. Smlouva se tak automaticky uzavírá na dobu určitou podobně jako u FIXu 2014.

Na rozdíl od řady jiných společností nabízí ENRA SERVICES svým zákazníkům také možnost uzavřít smlouvu na dobu neurčitou. Zákazník se tak nemusí nijak smluvně vázat na určité období (nezvolí-li si sám možnost uzavřít smlouvu na dobu určitou) a pokud chce, může kdykoliv odejit po tříměsíční výpovědní lhůtě.

QUANTUM, a.s.

logo quantumSpolečnost QUANTUM, a.s. je ryze českou plynárenskou firmou, působící na trhu téměř dvacet let. Od svého založení se specializuje na dovoz a prodej plynových zásobníkových ohřívačů vody. Následně rozšířila svou činnosto výstavbu a rekonstrukci plynovodů v obcích. Poté co získala licenci pro distribuci plynu, se stala jedním ze čtyř distributorů na českém trhu. Od roku 2005 je také licencovaným dodavatelem zemního plynu.

V rámci produktové řady Standard, kterou si můžete sjednat přes naše stránky, nabízí svým zákazníkům možnost volby délky trvání smlouvy. Nemusíte se tedy smluvně vázat na určité období.

SPP CZ, a.s.

SPP CZ, a.s. je dceřinou společností Slovenského plynárenského průmyslu, společnosti se 150letou tradicí, dodávající plyn pro téměř 1,4 milionu zákazníků od domácností až po velkoodběratele. Na českém trhu působí od roku 2008 a díky své kvalitní nabídce dokázala získat např. jednoho z největších tuzemských spotřebitelů zemního plynu Teplárny Brno s odběrem téměř 1 650 000 MWh. Svým zákazníkům se kromě nízké ceny snaží nabídnout individuální přístup a přidanou hodnotu v podobě doplňkových služeb.

V současné době SPP CZ nabízí levný plyn v produktové řadě Kubík 2014, v rámci které je stejná cena za odebraný plyn plně garantována až do konce roku 2014.

Svou individuální úsporu u těchto dodavatelů si můžete jednoduše spočítat na kalkulačce cen plynu.

Další tematické články: plyn, srovnání ceny plynu, distribuce plynu, levnější plyn

 

Další článek: Plyn od ARMEX ENERGY »