Menu
Místo, které je
přesně pro vás
Všechny vaše kalkulace, smlouvy a
údaje máte v klientské zóně
Stačí jen použít e-mail,
který jste zadali při srovnání
Doporuč a získej!
Pošlete to dál a vydělejte
Sdílejte svůj
odkaz
Kamarád
ušetří
Získá bonus
200 Kč
A vy vyděláte
peníze

Plyn od CENTROPOL ENERGY, a.s.

article big
2 minuty čtení
Plyn
17.12.2012

Zajímá vás, jak snížit náklady na dodávky zemního plynu? Plyn u CENTROPOL ENERGY můžete mít až o 10 % levnější!

plyn  Srovnejte ceny plynu

 

CENTROPOL ENERGY, a. s. působí na trhu se zemním plynem od roku 2009. Odběrateli jsou především domácnosti, které tvoří více než 80 procent zákazníků, mezi další však patří také obce, organizace státní správy či malé a střední firmy. Díky zkušenému týmu je CENTROPOL ENERGY schopna, kromě nízkých cen za plyn, poskytnout také kvalitní služby a péči na vysoké úrovni.

Výhody dodavatele plynu CENTROPOL ENERGY

  • Dodavatel plynu CENTROPOL ENERGY garantuje svým zákazníkům nižší cenu, než má dominantní dodavatel v příslušném distribučním území.
  • V případě jakékoliv poruchy plynoměru se neváhejte obrátit na NONSTOP pohotovostní servis na telefonním čísle 1239.
  • Dobře víme, že změna dodavatele je mnohdy běh na dlouhou trať. My vám práci však chceme maximálně ulehčit. Na základě plné moci za vás tedy vše potřebné vyřídíme.
  • Společnost CENTROPOL ENERGY je druhým největším alternativním dodavatelem zemního plynu v České republice.
  • Hrajeme se zákazníky fér hru. Tudíž u nás nehrozí žádné skryté poplatky v podobě aktivačních či deaktivačních poplatků.

Smlouvu o dodávce plynu mohou naši zákazníci uzavřít na dobu určitou i neurčitou. Každá forma s sebou nese řadu výhod, záleží tedy pouze na vás, čemu dáte přednost.

Jak změnit dodavatele plynu na CENTROPOL ENERGY

Využijte naše nezávislé srovnání cen plynu a vyberte nejlepšího dodavatele plynu právě pro vás! Jestli jím bude CENTROPOL ENERGY nebo jiný dodavatel, to už záleží jen na vás.

Získejte levnější povinné ručení a ušetřete až 75 % z běžné ceny!

SPOČÍTAT

Mohlo by vás zajímat

thumb
Kreditní karty
Jak na výběr z bankomatu v zahraničí, aby vás vyšel co nejlevněji?
8.7.2019

Věčné dilema každého cestovatele — jak na dovolené vybrat hotovost, aby se váš rozpočet zbytečně neprohnul kvůli drahým poplatkům. Existuje pár triků, které mají šanci váš výběr z bankomatu v zahraničí výrazně zlevnit. Výše poplatků a tudíž i výhodnost…

thumb
Životní styl
Jak reklamovat zboží v roce 2019 — nenechte se vodit za nos!
3.7.2019

Nakoupit zboží, používat jej několik týdnů či měsíců, poté se rozčílit nad tím, jak se vám sám od sebe zničí a klusat do obchodu pro nový nákup. Máte už tohoto kolotoče plné zuby? Naučte se, jak reklamovat zboží a ušetřit nemalé peníze. Máte na víc! Za…

thumb
Životní styl
Zasklený balkon: 6 tipů, jak jej proměnit v místnost snů
29.6.2019

Když pohledem přejedete přes fasádu bytových domů, některé balkony se lesknou díky skleněné stěně. Uvažovali jste už o tom, že byste z balkonu či lodžie udělali místnost navíc? S čím je potřeba počítat, když chcete zasklený balkon a jak moc se dá s touto…

thumb
Povinné ručení
Pojištění auta do zahraničí, aneb co vědět, když plánujete dovolenou za volantem
27.6.2019

Přestože dnes je možné se letecky dostat téměř kamkoliv, řada cestovatelů nedá na klasický roadtrip dopustit. Jednak kvůli příležitosti intenzivněji poznat cizí krajinu, jednak kvůli možnosti kdykoliv po cestě zastavit a flexibilně si naplánovat cestu.…