Menu
Místo, které je
přesně pro vás
Všechny vaše kalkulace, smlouvy a
údaje máte v klientské zóně
Stačí jen použít e-mail,
který jste zadali při srovnání
Doporuč a získej!
Pošlete to dál a vydělejte
Sdílejte svůj
odkaz
Kamarád
ušetří
Získá bonus
200 Kč
A vy vyděláte
peníze

Plyn od CENTROPOL ENERGY, a.s.

Plyn od CENTROPOL ENERGY, a.s.
2 minuty čtení
Plyn
17.12.2012

Zajímá vás, jak snížit náklady na dodávky zemního plynu? Plyn u CENTROPOL ENERGY můžete mít až o 10 % levnější!

plyn  Srovnejte ceny plynu

 

CENTROPOL ENERGY, a. s. působí na trhu se zemním plynem od roku 2009. Odběrateli jsou především domácnosti, které tvoří více než 80 procent zákazníků, mezi další však patří také obce, organizace státní správy či malé a střední firmy. Díky zkušenému týmu je CENTROPOL ENERGY schopna, kromě nízkých cen za plyn, poskytnout také kvalitní služby a péči na vysoké úrovni.

Výhody dodavatele plynu CENTROPOL ENERGY

  • Dodavatel plynu CENTROPOL ENERGY garantuje svým zákazníkům nižší cenu, než má dominantní dodavatel v příslušném distribučním území.
  • V případě jakékoliv poruchy plynoměru se neváhejte obrátit na NONSTOP pohotovostní servis na telefonním čísle 1239.
  • Dobře víme, že změna dodavatele je mnohdy běh na dlouhou trať. My vám práci však chceme maximálně ulehčit. Na základě plné moci za vás tedy vše potřebné vyřídíme.
  • Společnost CENTROPOL ENERGY je druhým největším alternativním dodavatelem zemního plynu v České republice.
  • Hrajeme se zákazníky fér hru. Tudíž u nás nehrozí žádné skryté poplatky v podobě aktivačních či deaktivačních poplatků.

Smlouvu o dodávce plynu mohou naši zákazníci uzavřít na dobu určitou i neurčitou. Každá forma s sebou nese řadu výhod, záleží tedy pouze na vás, čemu dáte přednost.

Jak změnit dodavatele plynu na CENTROPOL ENERGY

Využijte naše nezávislé srovnání cen plynu a vyberte nejlepšího dodavatele plynu právě pro vás! Jestli jím bude CENTROPOL ENERGY nebo jiný dodavatel, to už záleží jen na vás.

Mohlo by vás zajímat

thumb
Zelená karta, aneb co nutně potřebujete vědět o tomto dokumentu
11.10.2019

Pro spoustu řidičů je zelená karta jen mlčenlivý společník, který se nenápadně krčí v přihrádce na dokumenty a po kterém sáhnou jen jednou za čas. Co byste však o této kartě měli vědět, abyste se vyhnuli pokutě? Zelená karta je důkazem o tom, že máte…

thumb
Hypotéka pro manžele: co si pohlídat a zařídit, když žádáte společně
10.10.2019

Sníte o tom, že dáte sbohem nájmu a konečně se nastěhujete do vlastního? Mnoha párům či mladým rodinám stojí v cestě za vlastním bydlením vysoké ceny nemovitostí a přísné podmínky hypoték. Jaká specifika má společná hypotéka, tzn. když žádáte společně s…

thumb
Prasklé čelní sklo: co dělat, když se vám na silnici přihodí tato situace
9.10.2019

Řidiči, kteří to zažili, to popisují jako směsici šoku a následné úlevy - ozve se rána a řidič poplašeně zjišťuje, co se stalo. Poté si ulehčeně oddychne, že to odneslo „jenom“ sklo. Odlétnutý kamínek většinou na čelním skle zanechá nepěkný defekt ve…

thumb
Nabourané auto na parkovišti: co v takovém případě dělat a kdo zaplatí škodu?
8.10.2019

Jdete si z nákupního centra, nesete si k autu tašky napěchované nákupem a pochvalujete si, jak výhodně jste nakupili. Najednou vaše oči zažijí šok - povrch vašeho automobilu je nehezky poškrábaný. Veškerá radost z levně nakoupeného másla je tatam. Co teď?…