« zpět na výpis článků

Plyn od Českého Energetického Centra a.s.

Plyn od Českého Energetického Centra a.s.

Změnit dodavatele plynu není dnes nic složitého. Vše lze navíc provést bez zbytečného obcházení poboček různých dodavatelů. České Energetické Centrum dobře ví, že cena plynu hraje při vybírání dodavatele pro vaši domácnost či podnik zásadní roli, a proto přichází na trh s chytrým řešením.

plyn  Srovnejte ceny plynu

 

 

Garantuje vám výhodnější ceny plynu než u velkých dodavatelů a navíc nabízí asistenční služby s vysokou přidanou hodnotou. Ze všech dodavatelů plynu na trhu pouze České Energetické Centrum nabízí asistenční služby. Asistenční služby zde poskytuje věrohodný dodavatel – společnost AXA.

Výhody odběru plynu od Českého Energetického Centra

  • Výhodnou cenovou nabídku doplňuje nadstandardní servis, především tedy technické poradenství či právní a osobní asistence.
  • Služby společnosti zahrnují také opravy spotřebičů a pomoc při pracovněprávních či spotřebitelských sporech.
  • Nabídka společnosti Českého Energetického Centra je rozdělena zvlášť na dodávky plynu pro domácnosti a zvlášť na dodávky plynu pro firmy.
  • Domácnosti mohou vybírat z balíčků – POHODA, EXCLUSIVE, EURO ENERGIE, STANDARTNÍ, STANDART PLUS a BASE.
  • Navíc každý z klientů, který přispěje relevantním návrhem na zlepšení, odmění České Energetické Centrum voucherem.

České Energetické Centrum si zakládá na individuálním přístupu ke klientům, naslouchají jejich přáním a potřebám a maximálně se jim snaží vyjít vstříc.

Jak změnit dodavatele plynu na České Energetické Centrum

Využijte naše nezávislé srovnání cen plynu a vyberte nejlepšího dodavatele plynu právě pro vás! Jestli jím bude České Energetické Centrum nebo jiný dodavatel, to už záleží jen na vás.

Další tematické články: plyn, distribuce plynu, srovnání ceny plynu

 

Další článek: Plyn od CENTROPOL ENERGY, a.s. »