« zpět na výpis článků

Plyn od Comfort Energy s.r.o.

Plyn od Comfort Energy s.r.o.

Dodavatel plynu Comfort Energy má stejného majitele jako společnost BOHEMIA ENERGY entity, která vybudovala současně největšího alternativního dodavatele elektřiny. Společnost Comfort Energy se orientuje na domácnosti a maloodběratele, kde úspěšně konkuruje malým alternativním dodavatelům plynu. 

plyn  Srovnejte ceny plynu

 

 

Proč přejít ke Comfort Energy?

  • Úspora – plyn od Comfort Energy vám garantuje dlouhodobé snížení cen.
  • Komfort – za méně peněz, které zde zaplatíte, si budete užívat vysokého komfortu v podobě skvělého zákaznického servisu.
  • Jednoduchost – dodávkami od jednoho dodavatele si zkrátka zjednodušíte život. Kromě plynu Comfort Energy dodává domácnostem také elektřinu.
  • Férové jednání – komunikace na přímo, bez vytáček. Veškeré obchodní podmínky jsou srozumitelně napsané, nenajdete zde žádné hvězdičky či chytáky.

Proč přejít právě ke společnosti COMFORT ENERGY?

Plyn od COMFORT ENERGY je skvělou alternativou k velkým dodavatelům. Dlouhodobým cílem společnosti je prodej energií za rozumné co nejnižší ceny. Společnost si také klade důraz na férové a příjemné jednání s klienty.

 

Jak změnit dodavatele plynu na COMFORT ENERGY

Využijte naše nezávislé srovnání cen plynu a vyberte nejlepšího dodavatele plynu právě pro vás! Jestli jím bude COMFORT ENERGY nebo jiný dodavatel, to už záleží jen na vás.

Další tematické články: plyn, srovnání ceny plynu, distribuce plynu

 

Další článek: Plyn od Českého Energetického Centra a.s. »