Poskytovatelé běžných účtů

 • Air Bank, a.s.

  AirBank patří do jední z největších investičních a finančních skupin ve střední a východní Evropě. Banka pro všechny, kteří využívají nebo chtějí využívat běžné bankovnictví. AirBank nabízí úročení peněz do 100 000 korun i na běžném účtě stejně výhodnou sazbou jako na účtu spořícím.

   
 • GE Money Bank, a.s.

  GE Money Bank své služby zaměřuje na občany, ale i na malé a střední podniky. Patří mezi největší české peněžní ústu.avy a nabízí paušální běžný účet typu all inclusive pro drobnou a firemní klientel

   
 • UniCredit Bank

  UniCredit Bank je silná a výkonná evropská banka s dominatním postavením ve střední a východní Evropě. Banka se zabývánejen běžnými účty, ale i úvěry, hypotékými nebo pojištěním.

   
 • Raiffeisen BANK, a.s.

  Reaiffeisen Bank je pátou největší bankou na českém trhu a zaměřuje se především na aktivní střední třídu, tedy klienty, kteří mají zájem o správu svých financí.

   

 • mBANK S.A., organizační složka

  Jako první banka předvedla samoobslužný model, při kterém si zákazník spravuje bankovnictví sám. mBank působí v ČR na základě tzv. Evropského pasu pro podnikání v bankovním sektoru.

   

 • Komerční banka, a.s.

  KB je mateřskou společností Skupiny KB a je součastí mezinárodní skupiny Sociéte Générale. Patří mezi přední bankovní instituce v České republice a v regionu střední a východní Evropy. nabízí standardní bankovní služby, mezi které patří: Cash Management, elektronické bankovnictví, platební karty, financování, produkty investičního bankovnictví.