« zpět na výpis článků

Povinné ručení AXA

Potřebujete vyřídit povinné ručení, protože jste si pořídili nové auto? Hledáte pojišťovnu, která má pobočku i ve vašem městě? Servisní společnost AXA má u nás desítky poboček a obchodních zastoupení!

 

Na českém trhu působí už od roku 1998 a jde o firmu společensky odpovědnou. Kromě ekologických aktivit, podporuje zrakově postižené a je generálním partnerem grantového programu Na zelenou! Každoročně na tento program přispívá částkou 1,5 milionů Kč a pomáhá tak financovat dopravní studie s cílem zvýšit bezpečnost na problematických místech českých silnic. 

Proč zvolit povinné ručení u AXA?

AXA pojišťovna nabízí 2 varianty pojistného krytí pro soukromé i korporátní zájemce: zákonem stanovený limit Standard a navýšený limit krytí Standard plus až do 70 milionů Kč u škod na majetku i zdraví. Pojistit můžete osobní auto nebo lehké užitkové vozidlo do max. hmotnosti 3,5 tuny a to s max. počtem 9 sedadel. Sjednat můžete i úrazové připojištění, připojištění zavazadel a skel atd.

Co u AXA dostanete za výhody?

  • Bezplatnou pomoc v nouzi na cestách 24 hodin denně
  • Cenu za pojištění podle výkonu motoru již od 2 041 Kč
  • Zařídí odemčení dveří, když si zabouchnete klíče
  • Přiveze vám benzin, když cestou dojde

Zaujaly vás podmínky povinného ručení u AXA nebo už jste dostali nabídku? Porovnejte si ji s nabídkami od dalších pojišťoven a uzavřete tu nejvýhodnější z nich!

  povinné ručení   Srovnat ceny povinného ručení

Další tematické články: povinné ručení, havarijní pojištění, pojištění

 

Další článek: Povinné ručení auto »