« zpět na výpis článků

Povinné ručení ČPP

Koupili jste si auto a chcete s ním vyjet? Nejdřív musíte uzavřít povinné ručení. Třetím největším poskytovatelem tohoto zákonné pojištění na českém trhu je Česká podnikatelská pojišťovna.

 

Nejdřív pár čísel: Česká podnikatelská pojišťovna (ČPP) v roce 2012 předepsala pojistné ve výši téměř 7 miliard Kč. Jejích služeb využívá za 850 tisíc klientů a sama spravuje více jak 1,5 milionu smluv! Pokud hledáte stabilní a osvědčenou pojišťovnu s tradicí, bude ČPP pro povinné ručení dobrou volbou!

Co vám ČPP nabízí?

Uzavřením pojištění u ČPP splníte nejen zákonnou povinnost, ale dosáhnete i na řadu benefitů. Jsou pro vás nachystány tři základní varianty pojištění Sporopov (vhodné pro každého, kdo jezdí jen po Česku), Speciálpov (optimální produkt s vysokými limity plnění) a Superpov (pro všechny náročné šoféry). Každý řidič ocení novinkový produkt Servis: v případě nehody s cizím zaviněním za vás pojišťovna celou událost vyřídí a to bez ohledu na to, kde je pojištěn viník nehody! A pojišťovna pro vás vždy nachystá náhradní vůz.

Tipy na povinné ručení u ČPP

  • Nejvyšší limit škod na majetku 100 milionů Kč!
  • Pojištění vozíku do 750 kg zdarma
  • Rozsáhlá nabídka připojištění
  • Možnost přenosu bonusu z povinného ručení na havarijní pojištění

Zaujaly vás možnosti povinného ručení u ČPP nebo jste už dostali nabídku? Srovnejte si ceny s našimi partnery na serveru Porovnej24.cz a najděte si to nejvýhodnější povinné ručení!

  povinné ručení   Srovnat ceny povinného ručení

Další tematické články: povinné ručení, havarijní pojištění, pojištění

 

Další článek: Zdražila Vám pojišťovna povinné ručení na rok 2014? »