« zpět na výpis článků

Povinné ručení Generali

Kvalitní produkty a špičkový servis, to je pojišťovna Generali. Pojišťovna je součástí skupiny Generali, která patří k největším světovým pojistitelům. U nás v Evropě pak největším vůbec. Spravuje finanční aktiva v hodnotě 460 miliard euro a stará se o plnou spokojenost 65 miliónů klientů. Chcete sjednat povinné ručení a líbilo by se vám stabilní zázemí velké firmy s rozsáhlým servisem? Dobrou volbou bude pojišťovna Generali. 

 

Co Generali nabízí?

V oblasti povinného ručení jsou to 3 typy pojistných tarifů Základ, Komplet a Exkluziv, které mají limity plnění 35/35, 70/70 a 100/100 milionů Kč na škody na majetku a na zdraví. K pojištění Komplet a Exkluziv dostanete zdarma pojištění proti škodám způsobeným střetem vašeho vozidla se zvířetem. A vybírat si můžete i ze široké nabídky slev a bonusů. Jste držiteli karty ZTP? Pak máte nárok na slevu 20%! Chcete si připojistit skla nebo zařídit úrazové pojištění? I je dostanete se slevou!

Další výhody povinného ručení Generali

  • Sleva 10 % za roční frekvenci placení
  • Základní asistenční služby zdarma
  • Bonus ve výši 27 % za první rok provozování vozidla
  • Možnost sjednat nadstandardní asistenční služby v zahraničí
  • Zapůjčení náhradního vozidla u tarifu Exkluziv

Líbí se vám možnosti povinného ručení Generali nebo jste už dostali nabídku? Srovnejte ji s našimi partnery a sjednejte si to nejlevnější povinné ručení pro vaše vozidlo.

  povinné ručení   Srovnat ceny povinného ručení

Další tematické články: povinné ručení, havarijní pojištění, pojištění

 

Další článek: Povinné ručení ČPP »