Menu

Povinné ručení - kalkulačka vám ušetří tisíce

article big
3 minuty čtení
Užitečné informace pro povinné ručení
27.2.2013

Platíte povinné ručení a dosud jste nevyzkoušeli kalkulačku Porovnej24? Pak nejspíš přeplácíte povinné ručení o stovky až tisíce korun ročně.

  povinné ručení   Srovnat ceny povinného ručení

Server Porovnej24 pomáhá lidem snížit pravidelné výdaje za energie (plyn, elektřina), za pojištění (cestovní pojištění, pojištění vozu) a půjčky (hypotéky, úvěry). Princip, jak ušetřit je u všech produktů podobný. Do vybrané kalkulačky zadáte vstupní údaje, kalkulačka spočítá, kolik zaplatíte kterému dodavateli či finančnímu ústavu a přidá informaci o podmínkách uzavření smlouvy. Na vás je jen výběr nejvýhodnější varianty a doplnění potřebných údajů, abychom za vás mohli vyřídit papírování. Například u cestovního pojištění můžete rovnou pojištění i zaplatit a obratem obdržíte smlouvu na email.

Kalkulačka povinného ručení

Povinné ručení - náhled formuláře

Pokud vlastníte automobil, jiný vůz, motocykl či přívěs a dosud jste nevyzkoušeli kalkulačku povinného ručení, nejspíš přeplácíte povinné ručení o stovky až tisíce korun ročně. Vyzkoušejte srovnání cen povinného ručení a přesvěčte se, že za povinné ručení můžete platit výrazně méně, než platíte nyní.

Kalkulačka povinného ručení nabízí kromě srovnání cenových nabídek pro rok 2013 od všech českých pojišťoven i výpočet bonusu, který pojišťovny dávají spolehlivým řidičům. Bonus získáte nejen za to, že jezdíte bezpečně a že jste dosud nezpůsobili žádnou nehodu. Pojišťovny totiž přiděluji bonusy i za dobu, po kterou jste platili předchozí pojistku. Bonus tak můžete získat i když máte za sebou nějakou nehodu.

Bonusy a výhody naší kalkulačky

Hlavní výhody kalkulačky povinného ručení Porovnej24 jsou:

  • Porovnání 534 nabídek.
  • Úspora až 70 %.
  • GARANCE ceny.
  • Záruka vrácení peněz.
Nechce se vám vyplňovat vstupní údaje? Pošlete nám kopii stávající smlouvy, připravíme Vám nezávaznou kalkulaci samozřejmě zdarma.

Kromě bonusu od pojišťovny získáte na serveru Porovnej24 při uzavření smlouvy na povinné ručení jako dárek dvě čísla časopisu dTest.

Potřebujete poradit? Zavolejte na 810 800 080. Naši telefonní operátoři vás provedou porovnáním cen povinného ručení, nebo vám zodpoví vaše dotazy.

Získejte levnější povinné ručení a ušetřete až 75% z běžné ceny!

SPOČÍTAT

Mohlo by vás zajímat

thumb
Spořící účty
Úrokové sazby spořicích účtů v roce 2018 porostou
16.11.2017

Zdá se, že je konec titěrným úrokovým sazbám, kterými banky v současné době odměňují uložení peněz na spořicích či běžných účtech. Úrokové sazby spořicích účtů se v roce 2018 dočkají růstu, tudíž vaše úspory budou zhodnoceny lépe. Guvernér České národní…

thumb
Spoření
Finanční rezerva — proč byste ji měli mermomocí chtít mít
14.11.2017

Ruku na srdce, téma spoření není mezi lidmi zrovna populární. Iniciuje představu člověka v omšelém svetru, pojídajícího na večeři krajíc seschlého chleba, aby si poté mohl do prasátka vhodit pár mincí navíc. Ovšem finanční rezerva je mnohem víc, než jen…

thumb
Půjčky
Půjčky s odpuštěním splátek: Příjemný benefit, nebo marketingový tah?
13.11.2017

Na finančním trhu figuruje nepřeberné množství bank a dalších společností, které lidem nabízejí půjčení peněz. Proto není divu, že mezi nimi probíhá boj o potenciální klienty. Poskytovatelé úvěrů zájemce lákají na nejrůznější benefity – nízký úrok, dárek…

thumb
Životní styl
Jak snadno ušetřit na letošní Vánoce až 8000 Kč
9.11.2017

Chtěli byste pro svou rodinu připravit nezapomenutelné Vánoce, ale nedostatek úspor vaše velkolepé plány poněkud brzdí? Dobrou zprávou je, že Vánoce jsou až za měsíc a půl, tudíž čas hraje pro vás. Včasná finanční strategie dokáže zázraky. Ve finanční…