Menu
Místo, které je
přesně pro vás
Všechny vaše kalkulace, smlouvy a
údaje máte v klientské zóně
Stačí jen použít e-mail,
který jste zadali při srovnání
Doporuč a získej!
Pošlete to dál a vydělejte
Sdílejte svůj
odkaz
Kamarád
ušetří
Získá bonus
200 Kč
A vy vyděláte
peníze

Povinné ručení - kalkulačka vám ušetří tisíce

27.2.2013

Platíte povinné ručení a dosud jste nevyzkoušeli kalkulačku Porovnej24? Pak nejspíš přeplácíte povinné ručení o stovky až tisíce korun ročně.

  povinné ručení   Srovnat ceny povinného ručení

Povinné ručení - kalkulačka vám ušetří tisíce
3 minuty čtení
Užitečné informace pro povinné ručení

Server Porovnej24 pomáhá lidem snížit pravidelné výdaje za energie (plyn, elektřina), za pojištění (cestovní pojištění, pojištění vozu) a půjčky (hypotéky, úvěry). Princip, jak ušetřit je u všech produktů podobný. Do vybrané kalkulačky zadáte vstupní údaje, kalkulačka spočítá, kolik zaplatíte kterému dodavateli či finančnímu ústavu a přidá informaci o podmínkách uzavření smlouvy. Na vás je jen výběr nejvýhodnější varianty a doplnění potřebných údajů, abychom za vás mohli vyřídit papírování. Například u cestovního pojištění můžete rovnou pojištění i zaplatit a obratem obdržíte smlouvu na email.

Kalkulačka povinného ručení

Povinné ručení - náhled formuláře

Pokud vlastníte automobil, jiný vůz, motocykl či přívěs a dosud jste nevyzkoušeli kalkulačku povinného ručení, nejspíš přeplácíte povinné ručení o stovky až tisíce korun ročně. Vyzkoušejte srovnání cen povinného ručení a přesvěčte se, že za povinné ručení můžete platit výrazně méně, než platíte nyní.

Kalkulačka povinného ručení nabízí kromě srovnání cenových nabídek pro rok 2013 od všech českých pojišťoven i výpočet bonusu, který pojišťovny dávají spolehlivým řidičům. Bonus získáte nejen za to, že jezdíte bezpečně a že jste dosud nezpůsobili žádnou nehodu. Pojišťovny totiž přiděluji bonusy i za dobu, po kterou jste platili předchozí pojistku. Bonus tak můžete získat i když máte za sebou nějakou nehodu.

Bonusy a výhody naší kalkulačky

Hlavní výhody kalkulačky povinného ručení Porovnej24 jsou:

  • Porovnání 534 nabídek.
  • Úspora až 70 %.
  • GARANCE ceny.
  • Záruka vrácení peněz.
Nechce se vám vyplňovat vstupní údaje? Pošlete nám kopii stávající smlouvy, připravíme Vám nezávaznou kalkulaci samozřejmě zdarma.

Kromě bonusu od pojišťovny získáte na serveru Porovnej24 při uzavření smlouvy na povinné ručení jako dárek dvě čísla časopisu dTest.

Potřebujete poradit? Zavolejte na 810 800 080. Naši telefonní operátoři vás provedou porovnáním cen povinného ručení, nebo vám zodpoví vaše dotazy.

Získejte levnější povinné ručení a ušetřete až 75 % z běžné ceny!

SPOČÍTAT

Mohlo by vás zajímat

thumb
Kam za nejlepšími termálními prameny, aneb dopřejte si zasloužený relax
20.2.2020

Únor a březen nejsou zrovna nejoptimističtější měsíce. Pohodové vánoční svátky jsou už dávno pryč, v zaměstnání je práce až nad hlavu a do léta je ještě daleko. Člověk by uvítal všemi deseti, kdyby mohl na chvíli uniknout každodenní rutině a načerpat nové…

thumb
Pojištění odpovědnosti realitních makléřů
18.2.2020

Činnost realitních zprostředkovatelů bude od 3. 3. 2020 přísněji regulována. V platnost vejde zákon č. 39/2020 o realitním zprostředkování, ukládající makléřům povinnost mít uzavřené pojištění odpovědnosti.

thumb
Jak změnit dodavatele elektřiny a ušetřit tak tisíce korun
17.2.2020

Znepokojují vás rostoucí ceny energií? Odhaduje se, že v roce 2020 by měly zdražit zhruba o 6 %. Vy však na tyto vyšší výdaje můžete vyzrát tak, že přejdete od dražšího dodavatele k levnějšímu.

thumb
Notářská úschova a její role při koupi vaší nemovitosti
14.2.2020

Pokud se zajímáte o koupi vlastního domu či bytu, možná vás napadla jedna otázka — jak to bude s placením? Při koupi nemovitosti je třeba složit velkou finanční částku, a vy chcete mít jistotu, že těch několik milionů korun zaplatíte až poté, co bude…