Menu

Povinné ručení GTR

Nabízíme srovnání povinného ručení (pojištění odpovědnosti z provozu vozidla) pro všechny modely automobilů značky .

 

Proč povinné ručení pro GTR

Povinné ručení je povinné pro všechna auta GTR s přidělenou SPZ, auta GTR s technickým průkazem a vozidla značky používaná na veřejných komunikacích.

Jak vybrat nejlevnější povinné ručení pro GTR

Srovnejte ceny a vyberte si nejlevnější povinné ručení pro váš automobil GTR. Ke srovnání cen povinného ručení vám poslouží kalkulačka povinného ručení, která srovnává ceny povinného ručení českých pojišťoven (Allianz pojištovna, a.s., AXA Pojišťovna, a.s., Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., ČSOB Pojišťovna, a. s., DIRECT pojišťovna, a.s., Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s., Kooperativa pojišťovna, a.s., Slavia pojišťovna, a.s. a dalších). Srovnání cen povinného ručení vám pomůže vybrat nejen levné povinné ručení, ale to nejlevnější povinné ručení pro váš GTR, které je na trhu.

Povinné ručení online pro GTR

Kromě online srovnání povinného ručení pro automobily GTR nabízíme i sjednání povinného ručení online. Ušetřete až 70 % z ceny, kterou platíte nyní! Stačí vám na to 5 minut. Navíc neřešíte žádné papírování – zelená karta přijde ihned na váš email a smlouvu o povinném ručení aktivujete zaplacením.

 sjednat povinné ručení GTR

Tuto stránku hledáte i pod hesly poviné ručení GTR, povinné ručení auta GTR, srovnávač povinného ručení GTR, povinný ručení GTR.