« zpět na výpis článků

Povinné ručení Wüstenrot

Pokud máte nové auto, ze zákona budete muset uzavřít povinné rušení. Chcete se při sjednání pojištění spolehnout na zázemí významné mezinárodní instituce a finanční skupiny, která v Česku působí víc jak 20 let? Ucelený soubor finančních služeb najdete u společnosti Wüstenrot!

 

35+35 a 70+70 milionů

U Wüstenrot můžete uzavřít povinné ručení pro osobní auto, menší užitkové vozidlo až do hmotnosti 3,5 tun nebo motorku. Nabízí vám dvě varianty, které se liší pouze výší škody, kterou za vás v případě pojistné události pojišťovna zaplatí. Samozřejmě v plné výši bez jakékoliv další vaší spoluúčasti. Limity, které jsou 35 a 70 milionů, se počítají zvlášť pro škody na majetku a zvlášť pro škody na zdraví. Jste dobří řidiči? Již po dvou letech bez nehody dostanete vysoký bonus ve výši 30 %!

Zároveň máte možnost připojištění: všech skel, úrazové připojištění s pojistnou částkou 1 milion Kč, připojištění zavazadel, odcizení vozidla či připojištění rozšířených asistenčních služeb atd. Uzavřít můžete i kompletní pojištění vašeho vozidla, tedy povinné ručení společně s havarijním pojištěním.

Výhody povinného ručení u Wüstenrot

  • Sleva 5%, když si jej sjednáte zároveň s havarijním pojištěním
  • Jste stávající klienti? Dostanete slevu 10%!
  • Smlouvu můžete ukončit kdykoli, bez čekání na její konec!
  • Asistenční služby zdarma

Přijdou vám podmínky u Wüstenrot zajímavé? Dostali jste už nabídku? Porovnejte ji s možnostmi povinného ručení u jiných společností a přesvědčte se, že můžete ušetřit!

  povinné ručení   Srovnat ceny povinného ručení

Další tematické články: povinné ručení, havarijní pojištění, pojištění

 

Další článek: Pojištění auta »